קליפים חדשים

ניקול ראידמן – New Romance

הרומן החדש של ניקול ראידמן הוא בעצם עוד שיר פופ מרקיד בדרכה לאלבום, צפו בקליפ

כמה מילים כבר נאמרו וסופרו על ניקול ראידמן ומעלליה, לטוב ולהיפך, אבל למי זה באמת מזיז? ניקול לא מביטה לימין או שמאל, היא מישירה את מבטה לעבר המטרה – שיר חדש שנכתב והולחן עבורה בידי אורי כבירי בסגנון היורודאנס ובהפקה מוזיקלית משותפת עם דימיטריס קונטופולוס מהווה עיטור מוזיקלי לקליפ שניקול ביימה בעצמה, המבקש להעביר סיפור הנגזר מתוך חוויית אלף לילה ולילה או במינימום מרבד הקסמים פינת עלי באבא ואלאדין.

אין ספק שהרבה ממון הוקצה להפקה הגרנדיוזית לקליפ המלווה את השיר, מגיש לעיני הצופה סרט בוליבודי עם רקדניות, ארמונות, קוסמים ווזירים בעוד היפיפייה רוקדת בקדמת הבמה במעין ריקוד שכול כולו מודעות עצמית למעמדה.

אל הקאסט צורפו השחקן רון שחר בתפקיד הגיבור הרומנטי סטייל לורנס איש ערב. המושיט ידו לעבר ניקול והמסעדן אורי בורי בדמות הכליף לבן הזקן שלא הבנתי האם הוא האב או הבעל..מכל מקום טוב שיש שמחה וקצב.

זהו שיר רביעי שניקול משחררת מאז ההפקה הגרנדיוזית שהרימה בספטמבר האחרון, כמעט שנה וכאילו שעבר נצח.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: