קליפים חדשים

אלדד כהן – בכל קיץ

הווקליסט שנחשף בריאליטי הטלוויזיוני עושה את צעדיו כיוצר ומבצע, צפו בקליפ

אלדד כהן נחשף לראשונה כאשר ביצע את השיר ״כלום לא טעים״ של קרן פלס במהלך השתתפותו בתכנית הריאליטי "הכוכב הבא". הביצוע של אלדד היה כל כך טוב והוא הצליח להיכנס לרשימות ההשמעה של תחנת הרדיו הצבאית, הישג לא מבוטל למי שרק נחשף ועוד בגרסת מחווה..

כעת אלדד יוצא לדרך עצמאית ומתחיל לשחרר חומרים מקוריים, אותם הוא מלחין בעצמו. הוא חבר ליוצר נעם חורב שלקח על עצמו את תפקיד הניהול המוזיקלי וכתיבת טקסטים שיתאימו לאופיו וסגנונו של אלדד המלחינם בעצמו. החיבור ביניהם הוא סיפור בפני עצמו…

בכל קיץ הוא השיר הראשון היוצא במתכונת הזו , הטקסט שכתב נעם חורב מבקש לספר את סיפור הפרידה האישי של אלדד על רקע הקיץ התל-אביבי השמח והצבעוני. מצד אחד – עולמו הפנימי, השבור והבודד, ומצד שני –  העולם החיצוני שכולל מסיבות, ים ואנשי-קיץ שמחים. ההתנגשות בין שני העולמות מולידה שיר מצמרר. השיר שהולחן כאמור בידי אלדד הופק מוזיקלית על ידי גלעד שמואלי. הוא מלווה בקליפ אותו צילם וערך רן יחזקאל, אליו הצטלמו אלדד ובת-זוגתו לשעבר, המתאר בתצורת צילום "סטורי" את סיפור זוגיותם.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: