חדשות הסצנהחדשות מקומיותמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

ישי ריבו לקה בקורונה

הזמר והיוצר חשף זאת בפוסט שפרסם בעמודו בפייסבוק, כל הפרטים

באמצעות פוסט שפרסם הזמר והיוצר ישי ריבו בעמודו הרשמי בפייסבוק זמן קצר לפני כניסת צום ט' באב הוא חשף כי לקה במחלת הקורנה. – "…הרבה זמן שלא התראינו ובכלל כבר הרבה זמן שלא פרסמתי כאן פוסט כזה או אחר. התקופה האחרונה מאתגרת אותי גם בפן האישי בכמה עניינים כמו להיות חיובי לקורונה ושלילי כלפי השיח ברשתות ובכלל כל הלשון הרע שמועבר בשניות ומשאיר נשמות מצולקות ופגועות לשנים והפירוד שמיום ליום נעשה חריף יותר ומפחיד זה כבר כבד לי על הלב…"

בפוסט שעסק בין היתר באהבת חינם ושנאת חינם נגע ישי ריבו בציון אבל ט' באב וציין כי הוא כבר מתגעגע לקהל בהופעות. כזכור ישי ריבו הספיק לקיים את שתי הופעותיו האחרונות בחלון הזמנים שנפתח בתחילת החודש, המופע הראשון התקיים במועדון בארבי בתל אביב ואילו השני במועדון זאפה בחיפה. מופע נוסף אשר היה אמור להתקיים במתחם המופעים תחת כיפת השמיים סמוך לימית אלפיים בחולון כבר לא נערך לאחר שהממשלה הורתה על סגירתם של אתרי המופעים שוב.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: