קליפים חדשים

בלקפילד – Summer’s Gone

לקראת השקת האלבום החדש של ההרכב - "For the Music" משחרר אביב גפן את השיר - Summer’s Gone, צפו בקליפ.

בתחילת אוקטובר יצא האלבום החדש של ההרכב שהוקם בזמנו על ידי סטיבן ווילסון ואביב גפן, בלקפילד. האלבום "For the Music", הנו אלבום האולפן השישי של ההרכב המונהג כעת באופן בלעדי בידי אביב גפן אשר שיחרר הבוקר במסגרת ההרכב את השיר הראשון מתוכו – Summer’s Gone אשר נכתב והולחן על ידו ומלווה בקליפ שבוים בידי ירון ישינסקי.

הקליפ הינו מעין סרט קצרצר בן 3.26 דקות המציג בהקבלה חיי יומיום של שני גברים שנולדו באותו אזור, האחד ישראלי (גפן בתפקיד עצמו) החי את חייו ללא בעיות, השני תושב פלסטין (המגולם על ידי השחקן הערבי עלא דקה) חווה קשיים המתחילים בתהליך מעבר הגבול והביקורת מרצועת עזה לישראל כדי לעבוד ומסתיים עם פצצות תאורה בשמי הלילה לעומת מראה הזיקוקים היפים שנראים דרך השידור החי במופע של אביבו.

אביב גפן המבקש להעמיד את ערך חיי האדם בפרונט אומר – "מדובר לפעמים באנשים שפשוט רוצים לעשות מוזיקה, ולחיות, וקולם לא נשמע. אנשים שעדיין לא ויתרו על למצוא מקום ואור אנושי בתוך הגיהנום הלא נגמר הזה״.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: