חדשות הסצנהחדשות מקומיותמוזיקה בצל מגיפת הקורונה
כולל וידאו

אסף אמדורסקי קורא למצעד לפידים והפלת הבסטיליה

לפני שעה קלה קרא הזמר והיוצר אסף אמדורסקי לציבור להפגין מול ביתו של נתניהו ביום הבסטיליה

בפוסט שפרסם הזמר והיוצר אסף אמדורסקי בעמוד האמן שלו הוא קרא לכל מי שמבקש למחות כנגד ראש הממשלה בנימין נתניהו להגיע מחר, 14 ביולי, יום העצמאות של צרפת (ציון המהפיכה הצרפתית – יום הבסטיליה) לרחוב בלפור בירושלים אל מול ביתו של ראש הממשלה מצויידים בלפידים על מנת להפגין.

כך כתב אמדורסקי בעמודו: "בדרך כלל העמוד פה נוהג לפרסם מופעים ואירועי מוזיקה אבל מכיוון שהנאשם מבלפור החליט לבדו (פה אחד, קרחת אחת) לעצור את כל ענף המוזיקה, האירועים, התיאטרון, הסטנדאפ, הברים, בתי קולנוע, מועדונים, חדרי כושר וכל מה שמריח מתרבות או פנאי ולמוטט אותו על מאות אלפי עובדיו, ארשה לעצמי להדהד כאן תאריך חשוב: מחר 14.7. יום נפילת הבסטיליה. כל מי שיש לו אפשרות להשיג לפיד בוער (תנועות הנוער למשל, שנסגרו אף הן על ידי הנוכל בעל הבלורית עם התו הסגול) או סתם סיר או צופר מוזמן לסור לבלפור להשמיע את מחאתו בצורה ברורה וישירה!

עד כאן למי שכבר הבין מי לטובתנו ומי סתם גזלן חסר מצפון.

ולארבעת הבוטים של המושחת, אסביר את עצמי ואומר מדוע מדובר בנוכל: נבחר ציבור שמשתמש בזכר השואה למטרות פוליטיות ובה בעת מצביע נגד קצבאות לניצולי שואה – הוא נוכל! נבחר ציבור שמעלה לעצמו את המשכורת ומסדר לעצמו הטבות מס אדירות בזמן שהוא מטיל סגר על המשק ומדרדר מיליון וחצי לקו העוני – הוא נוכל! נבחר ציבור שמצביע נגד קיצבאות נכים, מעכב פיצויים לתושבי עוטף עזה, מעכב סיוע (שאושר מזמן) למלחמה באלימות נגד נשים, מצביע נגד נכי צה״ל והלומי קרב – הוא נוכל מסוכן!

נבחר ציבור שמקדם את שוד הגז-נוכל!
נבחר ציבור שמאפשר זיהום ומחליש את המשרד לאיכות הסביבה – הוא נוכל!
נבחר ציבור שמצביע נגד קיצבאות לקשישים – נוכל! נוכל! נוכל!
נבחר ציבור שמקים ״ועדת קורונה״ ומסתיר את פעילותה באי שקיפות מעוררת בחילה – נוכל בן נוכל!

נבחר ציבור שמשביח את נכסיו, קונה לעצמו מטוס יוקרה פרטי, מאפשר שירותי ניקיון בסך 10000 ש״ח ליום בזמן שכולנו קורסים – הוא נוכל ונוכלים יש להעמיד לדין!

מי שלא משחרר חומרים ממצלמות האבטחה מרצח סלמון טקה – נוכל!
מי שמשתיק את הרצח של יוסף סלמסה – נוכל!
מי ששולח שוטרים להכנס במפגינים, לקנוס עסקים על סך קריסה ולחשמל באקדחי טייזר אזרחים, הוא נוכל מסוכן!

מדובר בנאשם המנהל כרגע שלושה כתבי אישום חמורים: שוחד, מרמה והפרת אמונים… קצת קשה לנהל מדינה במשבר בו זמנית.

ועוד דבר אחרון בשביל ארבעת הבוטים – לביבי יש קרחת!

מחר!
רחוב עזה, ירושלים
19:30 מפילים את הבסטיליה

תביאו שחפ״צים כי הכלבלב לבטחון פנים כבר הזמין את היס״מ ואולי גם את מג״ב… ככה זה בדיקטטורות, מפעילים את שירותי הביטחון נגד העם…"

צעד זה מגיע אחרי שבעת ששוחח עם שדרניות ערוץ 13 במהלך עצרת המחאה של ארגוני העצמאיים במוצאי שבת בכיכר רבין הטיח מילים קשות בראש הממשלה ודרש לשלחו לכלא או לחילופין למוסד לבריאות הנפש.

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: