קליפים חדשים

עדי אולמנסקי – מה אני בשבילך

עדי אולמנסקי משחררת שיר נוסף בעברית - מה אני בשבילך, צפו בקליפ

היוצרת והמבצעת עדי אולמנסקי משחררת שיר חדש – "מה אני בשבילך" הממשיך את הקו המוזיקלי החדש בו היא נוקטת – כתיבה, יצירה והפקה בשפה העברית. את השיר החדש כתבה עדי יחד עם רון ביטון והוא יהווה חקל משירי האלבום "שתיים בלילה" הצפוי לצאת במהלך השנה הקרובה.

כך עדי על השיר החדש – "מה אני בשבילך הוא שיר שמדבר על התחלות וחוסר הוודאות שהן מביאות איתן. הוא נוגע בתחושה של חוסר הבטחון וחוסר הידיעה איפה אני עומדת ביחס לבנאדם שמולי, ומה זה אומר על מה שהוא מרגיש אלייהשיר הזה נוצר בסשן סופר אינטימי בלילה אחד כשביקרתי את רון ביטון. השיר נוצר כלכך מהר והכל הרגיש כלכך אמיתי, מדויק ומתאר את התחושות שחוויתי בעבר וכמעט כל אחד חווה. המילים של השיר נוגעות בצורך שלי לקבל אישור ולהבין איפה אני עומדת כי הפחד שהצד השני לא מרגיש כמוני הוא בלתי אפשרי."

על הקליפ אחראי ליאור אלון, צפו.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: