חדשות הסצנהחדשות מקומיות

ביחד על הגג – סדרת מופעים על גג בניין ההסתדרות בתל אביב

ההסתדרות תומכת באמנים ותערוך סדרת מופעים על גג הבניין ברחוב ארלוזורוב, כל הפרטים

פרויקט חדש של מועדון הצרכנות של ההסתדרות "ביחד בשבילך" יוצא לדרך, במסגרתו יימכרו כרטיסים לחברי המועדון, להופעות של עמיר בניון, שלום חנוך ומשה לוי, ערן צור וקורין אלאל, אריק סיני וג'ירפות ההופעות יתקיימו על גג בניין ההסתדרות ברחוב ארלוזורוב בתל אביב וייערכו בהתאם להנחיות התו הסגול.

ההסתדרות תומכת באמני ישראל אשר שבים להופיע בציבור לאחר מספר חודשים, ופותחת את גג בניין ההסתדרות ברחוב ארלוזורוב בת"א, לסדרת מופעי ערב אינטימיים, שייערכו בהתאם להנחיות התו הסגול. מדובר בפרויקט של מועדון הצרכנות של ההסתדרות "ביחד בשבילך".

במסגרת הפרויקט, שנקרא "ביחד על הגג", תערך על גג הבניין הופעה בכל יום חמישי במהלך חודש יולי. ההופעות: 2.7.20 – עמיר בניון; 9.7.20 – שלום חנוך עם משה לוי; 16.7.20 – ערן צור וקורין אלאל; 23.7.20 – אריק סיני; 30.7.20 – ג'ירפות.

מכירת הכרטיסים מיועדת לחברי מועדון "ביחד בשבילך". העלות: החל מ-79 ₪ לכרטיס, למחזיקי אשראי המועדון. המחיר כולל חניה (על בסיס מקום פנוי), משקה ראשון חינם וכיבוד קל. פתיחת דלתות החל מהשעה 20:00.

במסגרת שיתוף פעולה בין ההסתדרות לעיריית תל אביב-יפו, בית ההסתדרות יפתח גם לקהל הרחב וימכרו מספר כרטיסים גם לתושבי העיר, באמצעות אפליקציית דיגיתל.

סדרת מופעי הגג היא המשך לפרויקט "ביחד בסלון", שערך מועדון "ביחד בשבילך" בחודשים אפריל-מאי. אז נערכו בדף הפייסבוק של ההסתדרות הופעות בשידור חי, מבתיהם של 24 אמנים ואמניות.

לרכישת כרטיסים למופעי הגג, ניתן להיכנס לאתר מועדון "ביחד בשבילך": www.hist.org.il/

כתובת בית ההסתדרות: רחוב ארלוזורוב 93, ת"א.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: