קליפים חדשים

סמא שופני – لوين לאן

הזמרת סמא שופני משחררת שיר דו לשוני מלא בתקווה - לאן

סמא שופאני החלה את מסלול חייה המוזיקלים כבר בגיל 5 בשירה, ריקוד ונגינה בגיטרה, סמא היא זמרת יוצרת ומלחינה שפרצה לתודעה הרחבה בעקבות השתתפותה בתוכנית הריאליטי המוזיקלית "The Voice"  אשתקד שם נחשפה לא רק כווקליסטית מוכשרת אלא גם כיוצרת.

בחייה הפרטיים סמא לומדת באקדמיה למוזיקה בירושלים וכותבת ומלחינה שירים. השיר החדש "לאן" או בערבית لوين  (לאווין) עוסק בקצב ומירוץ החיים המהיר והעמוס המקשה על כל  אחד מאתנו בדרכו להגשים את חלומותיו. בשיר מבקשת סמא לעודד את המאזינים להאמין בחלומותיהם וללכת בעקבות השאיפות למרות קשיי היום יום, להגשים חלומות.

כך סמא על השיר החדש – "בתוך כל אחד מאתנו תשוקה אשר דוחפת אותו להגשים מה שאנחנו אוהבים ורק האמונה והריצה בעקבות  חלומותינו תביא  לנו  אושר ושמחה. השיר מקבל היבטים מיוחדים בתקופה קשה זו בעקבות  גל  הקורונה כך שתקופה זו  נתנה לכל אחד פרק זמן להתבוננות וחזרה לחלומות ולדברים שכל אחד מאתנו אוהב ואולי זה הזמן להגשים  אותם."

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: