קליפים חדשים

הפרויקט של רביבו – מחרוזת רונה

אין דבר יותר משמח מזמן חפלה מוזיקלית עם שלושת הווקליסטים מהפרויקט של רביבו - עיבודים מרעננים לשירים אהובים

הפעם הלכו חברי הפרויקט של רביבו על מחרוזת ערבית מרוקאית ואלג'יראית עם שלושה להיטי ענק – "רונה" שכתבה יפית אביטן ומוכר בביצועו המצויין של סמיר שוקרי, "עיישה" של ז'אן-ז'אק גולדמן אשר מוכר בביצועים של הזמר האלג'יראי שאב חאלד והזמר שלנו חיים משה, את המחרוזת מקנח ביצוע מחווה מצויין לשיר "יא רייח" של אמיל זריהן. המחרוזת החדשה מלווה בקליפ שצולם באווירה מרוקאית אותנטית בגלריית "נור" ביפו בבימויו של משה גלבר.

חברי הפרויקט גם בדרך לחזור להופעות קבלת שבת, המופע הראשון יתקיים בתאריך 19 ביוני והשני בתאריך 26 ביוני בימי שישי בצהיים במועדון רדינג 3. כרטיסים כאן.

תחגגו..

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: