חדשות אינדימוזיקה בצל מגיפת הקורונה

פסטיבל אינדי זומזום יוצא לדרך

ביום העצמאות יתקיים פסטיבל אינדיזוםזום אשר יועבר בשידור ישיר ברשת במשך שש שעות. כל הפרטים.

רדיו הקצה, הלזריה, בר זבדה הפקות ו- FOMO – never miss out, מתרגשים בטירוף להציג: למעלה מ50 מוזיקאיות ומוזיקאים מקומיים שיופיעו בשידור חי לחלוטין בבתיהם בפסטיבל שימשך כשש שעות ושתוכלו לראות גם ב-ZOOM, גם בפייסבוק לייב, וגם לשמוע ברדיו הקצה. כרטיסים לרכישה מצויים כאן.

בעקבות פסטיבלי אונליין שמתקיימים בעולם הבנו שגם אנחנו רוצים לחגוג את המוזיקה המקומית שיש פה בארץ בפסטיבל גדול ושמייח.

את אינדיזוםזום ינחו יואב קוטנר, קוואמי, לאון פלדמן, ניצן פינקו ואורי זר אביב, עם רשימת משתתפים מטורפת לאללה- שי צברי, הילה רוח וקוסטה קפלן, נעם רותם, יובל מנדלסון ואסף תלמודי, יהלי סובול, Totemo, ג'נגו, איה זהבי פייגלין, רותם בר אור, לירון עמרם, גבע אלון, תומר ישעיהו, עינב ג'קסון כהן, אקו, יהוא ירון, עומר מושקוביץ, יוגב גלוסמן (iogi), רם אוריון, Sun Tailor, ישי ברגר, גל דה פז, שטובי, המסך הלבן, אורית טשומה, זוזו גינזבורג, ספי ציזלינג ולילה מועלם, הזאבות, Joseph E-Shine Forestt, אלישע בנאי, Masok, אביטל תמיר, אור אדרי, איציק פצצתי, פיי שפירו, סוס מביט, Covid 182, המפשעות, סיון טלמור, פלורה, Damsel Is Depressed, דוד מעיין, טל אורן, עדי קשת כהן, AdiNoah, אדם בן עזרא, לגסה, דניאל סאן קריאף, מלבי טרופיקל, רוויה רייש, שי-לי טל, עומר קורן ועוד הפתעות!

הכוונה שלנו באינדיזוםזום היא לא רק להביט בהופעות אלא להיות שם ביחד, הקהל עם האומנים מחוברים שוב, הדבר הזה שבתקופה הנוכחית נלקח מאיתנו. אז בואו לא רק לצפות בפסטיבל, אלא גם להשתתף, לראות, להיראות, לפגוש, להתלהב ביחד. תבואו בתחפושת או איך שבא לכםן, תביאו משהו לשתות, תכינו שלט לאמן/ית האהוב/ה עליכםן, תעשו פרצופים כי יש מצב שפתאום יראו אתכםן על המסך – את כל אלה תוכלו לעשות אם תצטרפו אלינו ב-ZOOM.

מאחורי אינדיזוםזום נמצא גם הרצון שלנו לעשות לכםן כיף בבידוד, ולהעביר בצורה מגניבה את הזמן – במיוחד ביום העצמאות הקרוב שככל הנראה מתעתד להיות משעמם במיוחד – אז הנה הפתרון (: אבל מאחורי זה עומד גם הרצון שלנו  לעורר מודעות למצב הקשה אליו נקלעה בימים אלה תעשיית המוזיקה לסוגיה בישראל. ולכן – למרות שתוכלו לראות את אינדיזוםזום בחינם בפייסבוק לייב, על מנת לראות את הפסטיבל ב-ZOOM נבקש מכםן לקנות כאן למטה כרטיס שיעלה בסך הכל: 30 שקלים.

את כל הכסף שיגיע נחלק שווה בשווה בין משתתפות ומשתתפי הפסטיבל. המטרה והתקווה שלנו היא שזה יהיה אינדיזוםזום הראשון אבל שנעשה עוד בעקבותיו, כשבכל פעם נדאג להעביר את הסכום שיכנס שווה שווה בין המשתתפות והמשתתפים.

בנוסף, אם תעדיפו לראות את הפסטיבל בפייסבוק לייב ולא בזום – תוכלו – אם תרצו – לתמוך כספית בסכומים קטנים עד גדולים, בלינק הבא- https://www.eventer.ws/indzoomzoom1support

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: