חדשות הסצנהמוזיקה בצל מגיפת הקורונהקליפים חדשים
כולל וידאו

אטרף – אני ושולה בהסגר

מהחצר להסגר, גם שולה של אטרף נכנעת לתקנות משרד הבריאות

ברוח הימים האלו מצאו לנכון חברי להקת אטרף המיתולוגית להתאחד באמצעות הזום ולבצע גרסה עכשווית ללהיט הענק הראשון שלהם – "שולה" אשר עברה מהחצר להסגר…

כך דורון רפאלי, חבר הלהקה, על הקליפ והגרסה העכשווית לשיר – "ובכן, להקת אטרף שהוציאה את שולה עוד בתקופה שהיתה זונה צעירה ומבוקשת, יושבת בבית יחד עם כל העולם. הרעיון של הגרסה הנוכחית התבשל בטלפון אחד שלי עם ארתור כץ הסולן שלנו שיזם וערך את הקליפ בעצמו. ארתור ואני, כתבנו את המילים ביחד ופנינו לחברי הלהקה בבקשה שיקליטו ויצלמו את עצמם מנגנים ושרים את הביצוע החדש והרלוונטי. זה היה מבצע בזק שכולם נרתמו אליו במיידי. שולה פשוט לא יכלה יותר להתאפק ואמרה את דברה לציבור. אגב היא מתחמקת מהשב"ק כי היא רגילה לעבוד מתחת לרדאר ולא כי יש לה קורונה חלילה וחס 🙂"

מילים: דורון רפאלי וארתור כץ. עיבוד והפקה מוזיקלית: אטרף בהתכתבות. דורון רפאלי – תופים וקולות. ארתור כץ – שירה וקולות. אהרוני בנארי – גיטרה וקולות. זהר כחילה – פסנתר. אורן בלבן – קונגס. ויקטור עזוז – בס וקולות. שרית בירן – ספירה. הקלטת תופים וקולות: עדן רפאלי. עריכה ומיקס ארתור כץ.

 

במקור עסק השיר  "שולה" במפגש עם זונה – "אני ושולה בחצר, אחורה וקדימה וקדימה ואחור". השיר זכה להצלחה ולהשמעות רבות ברדיו.

כאשר הלהקה הייתה אמורה להופיע עם השיר בתוכנית הטלוויזיה החינוכית "זהו זה", הם התחייבו לשנות את הטקסט הפרובוקטיבי ושרו במקום זאת – "אני ושולה בבריסל, דודה חוזפיטה שרוקדת מאחור".

בעקבות ההופעה הופיעו בתקשורת ביקורות על כך שכופפו את ידי חברי הלהקה על מנת שיופיעו בטלוויזיה ואכן בהמשך הם הופיעו פעמים נוספות עם הטקסט המקורי. מסקרן לדעת האם מפיקי זהו זה 2020 יזמינו את חברי הלהקה לביצוע החדש?…

בשנת 2013 התאחדה הלהקה המיתולוגית והופיעה במופע היסטורי בתדר בבית רומנו בתל אביב, אנחנו מן הסתם היינו שם ותיעדנו את הרגעים הללו

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: