פס קול שבועי

הדס קליינמן ואביב בכר – סיבוב פרידה

הצמד של הדס ואביב משחרר את הקלטת מופע הפרידה שלהם - סיבוב פרידה

שנתיים וחצי מאז אלבום האולפן האחרון של הדס קליינמן ואביב בכר – "פעם אחת" הם משחררים בסוף השבוע הנוכחי את ההקלטות מתוך סבב מופעי הפרידה שלהם כצמד בטרם יצאו למסלולי הסולו, האלבום "סיבוב פרידה" הוקלט בתאריך 10 באפריל 2019 במהלך הופעה בצוללת צהובה בירושלים. כעת החליטו השניים לשחרר את החומרים להאזנה.

כך אביב והדס – "את ההופעה האחרונה מסיבוב הפרידה שלנו החלטנו בזמנו להקליט בלי מטרה ידועה מראש אבל עם הרגשה חזקה שזה הדבר הנכון לעשות. עם כל מה שקורה בחודש האחרון בעולם, בארץ ואיתנו החלטנו מהר לערוך את ההקלטה ולהוציא את האלבום – ״סיבוב פרידה״

מקווים שהוא יביא לכם הרבה נחת ושמחה ויעשה לכם טוב בלב, איתכם, אוהבים ומתגעגעים ושלכם תמיד

הדס ואביב ❤️"

.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: