קליפים חדשים

Pattie – I Only Want to Be With You

חברי להקת Pattie משחררים את השיר החדש - I Only Want to Be With You

לפני שמונה שנים כתבתי על חברי הלהקה את המילים הבאות – "…אלו ארבעה מוסיקאים יוצרים צעירים, אבנר טואג – שירה וגיטרה, עדי רותם – גיטרה, שראל קרן – גיטרת בס ונדב מלמן על התופים. שם ההרכב הושאל מפטי בויד, מי שהייתה אשתו היפהפיה של ג'ורג' האריסון מהחיפושיות ומאוחר יותר אשתו של אריק קלפטון. לדברי המוסיקאים שמה של הלהקה מרמז על סגנון מוסיקלי הרמוני ובועט. "רוק גיטרות" מתוחכם עם הופעה בועטת ומחשמלת וליריקה אמיתית וחדשה – באנגלית"

כעת, אחרי קיצור השם ל- Pattie, אחרי שני אלבומים והשתתפות בפסטיבלים החשובים בארץ, משחררים חברי להקת האינדי שיר חדש  – I Only Want to Be With You  הממשיך את הקו הפסיכדלי של ההרכב. השיר עוסק במעין מערכת ציפיות, המתקיימת בין בני זוג, משפט המפתח של השיר הוא שבזוגיות, כמו במיתוג וכמו בחיים – "האמת היא הסיפורים שאנחנו מספרים לעצמנו".

על הקליפ המלווה את השיר אחראים הצלמת טובה דורפמן וצוות האנימציה ובימוי תם צייגר, נופר אלפסי ואדוה סנטו.

.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: