קליפים חדשים

שוהם טפיארו – עד הסוף

שוהם טפיארו משחררת שיר חדש מתוך אלבום שבדרך - עד הסוף

שוהם טפיארו, זמרת יוצרת ומלחינה, במקור מקיבוץ יראון בגליל המערבי, בוגרת בית הספר למוזיקאים רימון, עושה את צעדיה לקראת השקת אלבום שירים חדש. השבוע היא משחררת את השיר – "עד הסוף" אותו היא כתבה ומבצעת, השיר הולחן ביחד עם עמיתה ללימודי המוזיקה אופיר יוגב שגם הפיק מוזיקלית את השירים החדשים לצד כמה משירי אלבום ה- EP של שוהם – "איפה אני" שיצא לפני שלוש שנים,  יש כאן טקסט המבקש את הקרבה האמיתית מבן זוג אליו היא שרה את מילותיה במטרה לנפץ חומת קשיחות מסויימת. הטקסט הדי נוקב יושב על גבי מקטעי צלילים חלקם מעושרים בביט מרקיד וחלקם יוצרים דרמה בנרטיב המושר.

כאשר מאזינים לשיר החדש לצד החומרים הקודמים ששוהם שחררה לרשת ניתן ללמוד מקצת מהצפוי באלבום החדש שלבטח יהיה מלא בכל טוב של יצירה, שווה האזנה והקשבה, שווה המתנה למוצר הסופי.

.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: