חדשות הסצנהמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

במקום אולמות – שידור הופעות חיות ברשת

מגמה חדשה של אמני ישראל – לא נוטשים את הקהל, משדרים הופעות חיות ברשת, כל הפרטים

כזכור, בתחילת בהלת מגיפת הקורונה הוצגה כאן באתר אחת האלטרנטיבות למגמת ביטול ההופעות החיות והתכנסות קהל – שידור באמצעות המדיה האלקטרונית, אינטרנט באמצעות סטרימינג און דימנד או בצפייה חופשית ישירה.

כעת הרעיון מתחיל לתפוס תאוצה, לאו דווקא בזווית הכלכלית אלא ברעיון של שמירה והרמת המורל הלאומי.

הערב ישדר הזמר והיוצר פבלו רוזנברג מופע חי מביתו שם הוא נמצא בעצמו בבידוד לאחר שחזר לאחרונה מאירופה, השידור יתבצע בערוץ 12 קשת ובאינטרנט בו זמנית.

שיתוף המופע של פבלו מתוך N12

 

ובתוך כך גם הזמר והיוצר עברי לידר מכריז הערב על מופע משותף עם תומר מייזנר אשר ישודר בלייב לקהל בבית. וזו לשון ההודעה ששיחרר עברי הערב: "ימים לא פשוטים של חוסר וודאות , הופעות ומסיבות שמתבטלות ולגמרי  לא ברור  מתי אנחנו מתראים שוב. אז החלטתי לא לתת לזה לבאס אותנו ויחד עם תומר מייזנר ועם פרטנר אנחנו  מרימים  לכם והכי בגדול שאפשר !

תרשמו לעצמכם : יום רביעי ה-18 במרץ בשעות הערב – תכינו את עצמכם . בבית , אצל חברים או איפה שאתם ותתחברו אלינו להופעת אונליין חד פעמית של מרימים. פרטים נוספים – בקרוב !"

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: