קליפים חדשים

דורי קוטאי – נגמר מחר

נגמר מחר הוא השיר החדש של דורי קוטאי העומדת להשיק אלבום בקרוב

דורילילה, או דורי קוטאי היא זמרת, יוצרת, מפיקה מוזיקלית ופרפומרית המחלקת את זמנה בין יוהנסבורג בדרום אפריקה לבין ישראל, בין השתתפות בקברט מבית הסטודיו של דליה שימקו לבין הפקת אירוע מוזיקלי להעצמה נשית שלצערנו ירד מעל הפרק בעקבות החששות המתגברים בשל התפרצות מגיפת הקורונה.

אבל ובעצם זה העניין המרכזי, דורי משיקה הבוקר שיר חדש – "נגמר מחר", אשר נכתב והולחן על ידה בהפקתו המוזיקלית של עובד אפרת ומלווה בקליפ מאת שחר אמריליו. השיר מהווה חלק מתוך אלבום EP חדש "יום ביומו" בשפה העברית שיושק במופע שיתקיים בתאריך 28 במרץ בבית היוצר.

השיר החדש הוא סוג של שבריר רגע ביום יום המערבל דימוים והזיות לצד תובנות של החיים עצמם, הוא נימוח בפה ומתנגן יפה.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

5 תגובות

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: