חדשות בינלאומיות

להקת Genesis מתאחדת לקראת סבב הופעות

פיל קולינס, טוני בנקס ומייק רתרפורד יכריזו ביום רביעי בבוקר על איחודה של להקת Genesis, כל הפרטים.

ביום רביעי בשעות הבוקר במהלך שידור תכנית הבוקר ברדיו 2 בבריטניה אמורים פיל קולינס, טוני בנקס ומייק רתרפורד, כבר בני 69, להכריז על איחודה מחדש של להקת Genesis לקראת קיומו של סבב הופעות שיחל באי הבריטי.

פיטר גבריאל, מי שהיה סולנה המיתולוגי של הלהקה לא מצטרף להרכב המתאחד ולסבב ההופעות שיתקיים בנובמבר ודצמבר 2020, מכירת הכרטיסים תחל בקרוב.

חברי הלהקה רמזו על האיחוד באמצעות  פרסום תמונה בחשבון האינסטגרם הרשמי שלהם עם הכיתוב: "ואז היו שלושה."

בשנת 2015 לאחר שהודיע פיל קולינס על חזרתו לעולם המוזיקה, ציין גם כי הוא ישמח לאיחוד נוסף של ג'נסיס אם הדבר יתאפשר. בנוסף על כך, טוני באנקס קלידן הלהקה הודיע בראיון על כך שהוא ומייק ראת'רפורד ישמחו לחזור להופיע ולקיים איחוד נוסף במסגרת ג'נסיס. אז זה לקח רק חמש שנים…

מי יודע, אולי גם יתנו קפיצה לארץ הקודש? פיל קולינס כבר ביקר כאן בעבר

אצטדיון בלומפילד – לא רק כדורגל, גם רוקנ'רול

 

טעימות מאלבום המופע האחרון שהלהקה הוציאה

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: