קליפים חדשים

הפרויקט של עידן רייכל עם נסרין קדרי – איזה יום טוב

שיתוף פעולה בצמרת הסצנה המוזיקלית הישראלית, זהו אכן יום טוב מאוד, צפו, האזינו

אכן פתיחה המבטיחה יום טוב באמת, שיתוף פעולה ראשון בין עידן רייכל והפרויקט המוזיקלי שלו לבין הזמרת המובילה נסרין קדרי, החגיגה כפולה הפעם מכיוון שזהו שיר חדש אחרי חמש שנים שעידן רייכל משחרר במסגרת הפרויקט.

על השיר אמונים תמר יהלומי בכתיבת התמליל, הלחנה והפקה מוזיקלית עידן רייכל בעיבוד של גלעד שמואלי. השירה כמובן מפי נסרין קדרי. הקליפ המלווה את השיר החדש בוים בידי אלעד ויסמן.

כך עידן רייכל על החיבור החדש והשיר: "בשנה שעברה במהלך שיטוטים ברשת, נחשפתי ליצירות של תמר יהלומי. יצרתי איתה קשר, קבענו להיפגש ושיחות על החיים הובילו למפגש ליד הפסנתר. השמעתי לה לחן שהיה שמור לי במגירה כבר הרבה שנים ומהמפגש יצאו המילים המשותפות לשיר. התבשלנו הרבה זמן בחיפושים ותהיות לאן השיר הזה ילך ולבסוף חשבתי לעצמי שאולי זה שיר שמתאים לפרויקט. זה היה לי טבעי שגלעד שמואלי, יד ימיני בכל השנים בפרויקט, יצטרף אליי והוא ברגישות המיוחדת שלו הביא את הכיוון להפקה ולעיבוד. אני מאוד מתרגש היום כי הרבה זמן רציתי לשתף פעולה עם נסרין, לכתוב לה או שהיא תקליט ולהתרגשות הזו מצטרפת יציאת הקליפ של אלעד ויסמן הבמאי שיצר בכישרון רב ויזואליות יפה לשיר המיוחד הזה שלנו. ככה יצא שבשיר אחד, שחיכיתי המון זמן לשתף אותו איתכם, אני משתף פעולה עם ארבעה אנשים שמאוד קרובים לליבי. איזה יום טוב, ובכלל שיהיו לנו הרבה ימים טובים…".

ואנחנו כאן שואלים בקול – "האם נסרין צפויה להתארח בהופעות הקרובות של הפרויקט? האם עידן יתארח באחת מההופעות הקרובות של נסרין, ארגנו לנו מקום, תודה…"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: