סיקור הופעותראיונות עם מוזיקאים
כולל וידאו

שי נחייסי לקראת מופע, שיר חדש, ראיון וחזרה

מפגש עם המוזיקאי שי נחייסי בחדר החזרות לקראת המופע בתאטרון תמונע, שיחה, חזרה וקצת מחווה..

שי נחייסי, הוא מוזיקאי, זמר-יוצר המשלב בין מזרח ומערב ובין רוק – פופ לסול.  בשנים האחרונות הפיק שי שלושה אלבומי EP וקיים אינספור מופעים ברחבי הארץ. הטקסטים בשירו של שי עוסקים בחייו, בקונפליקטים האישיים שחווה בבית, ביחסיו המורכבים עם האמונה.

בתאריך 12 בפברואר יופיע שי נחייסי עם להקתו בתאטרון תמונע בתל אביב, המופע יפתח את סבב ההופעות לשנת 2020 ובעקבותיו גם יושק בהמשך אלבום חדש.

הבוקר הגענו לאולפן וחדר החזרות "החדר של סבתא" בדרום תל אביב ופגשנו בשי אשר ערך חזרות לקראת המופע הצפוי, במהלך המפגש נערכה בינינו שיחה בה נשאל שי אודות סוגיות ברומו של עולם ובין היתר "אז איך באמת, מה קדם למה, המילים או הלחן?" על המוזיקאי מייקל קיוואנוקה והשפעתו על שי (ככל הנראה קיוואנוקה יגיע לישראל בקיץ הקרוב…) שי סיפר על שותפיו להפקה המוזיקלית עדי רותם ועינב ג'קסון כהן, כן שמענו את הסיפור על המוזיקאי שי נחייסי שהחל כילד ללמוד לנגן בכינור ובהמשך עבר לנגן בגיטרה ואפילו עוד, מרתק…

את שי ילוו במופע עדי רותם האחראי על ההפקה המוזיקלית וגיטרות, שאולי יצחק המנגן בבגלמה, עוד, גיטרה חשמלית, אדם מילינר בגיטרת בס, רן רייטן בקלידים וסינטים, ונדב מלמן על התופים.

צפו בחזרות, יש שיר חדש…

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: