חדשות מקומיות
כולל וידאו

יוני רכטר עומד לשחרר אלבום שירי ילדים חדש

יוני רכטר, העומד מאחורי הלחנת האלבום המיתולוגי "הכבש ה- 16" מכריז על אלבום חדש לילדים - "יוני ג'ירף"

יוני רכטר, מהמוסיקאים החשובים והבכירים ביותר במוסיקה והפזמונאות הישראלית עומד להוציא אלבום שירי ילדים חדש שאף הוא יסוב סביב סיפורי בעלי חיים.

יוני רכטר והחברים שמאחורי אלבום הילדים החדש. צילום משה צ'יטיאת
יוני רכטר והחברים שמאחורי אלבום הילדים החדש. צילום משה צ'יטיאת

רכטר שמאחוריו שנים רבות של הלחנת שירים ומוזיקה לילדים הודיע אתמול במהלך מפגש עם התקשורת כי הוא עומד להוציא אלבום ששיריו עוסקים בדמויות בעלי חיים – "נמלה,עורב, ג'ירף, אווזות, גמל שלמה, דוכיפת, זברה, חתולים, צפרדע וקנגורו, אלו רוב החיות שמופיעות באלבום החדש. קצת מוזר למישהו שמעולם לא היה לו אפילו כלב או חתול…זהו אלבום כמעט משפחתי משום שהזמרים והנגנים המופיעים בו הם חברי ההרכב שלי עימו אני מופיע זה יותר מעשור."

לקראת שחרורו של האלבום המלא כבר יצאו לרשתות שלושה מהשירים – "הנמלה", "את אמא שלי" ו"עננים". אפילו קליפי אנימציה…את השירים כתבו משוררים כיהונתן גפן, ע. הלל ויעל נחשון. האלבום עצמו יגיע לחנויות המוזיקה והספרים בתחילת פברואר.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: