חדשות מקומיות

מי הוא השדרן שהטריד מינית את דניאל סאן קריאף?

הזמרת היוצרת חשפה ביום שבת כי הייתה קורבן להטרדה מינית בתחנת רדיו ישראלית, כמעט כל הפרטים.

אתמול פרסמה דניאל סאן קריאף, זמרת יוצרת עצמאית החברה גם בלהקת טיפקס, כי בעת שנכחה בתחנת רדיו השייכת לתאגיד השידור כאן הוטרדה מינית בידי השדרן שאירח את הלהקה.

כך כתבה דניאל בפוסט בעמוד האמן הרשמי שלה:

כך דניאל – "לפני כמה חודשים הגעתי לתחנת רדיו עם טיפקס. לפני השידור נכנסתי לשירותי נשים ושטפתי ידיים, מהתא יצא איש, שהחל להתלוצץ איתי, אולי גם על חשבוני 'את זמרת?' השבתי 'כן', ענה 'לא נורא', שתקתי ואז הוא הוסיף 'אני רק המנקה פה', אמרתי לו 'אוקי' והמשכתי הלאה, הייתי במצב רוח סלחני ולא יחסתי לזה חשיבות. כשנכנסנו לשידור מתברר שה'מנקה' הוא השדרן שמארח אותנו, בצהרי שישי. במהלך השידור אווירת ההתלוצצות המשיכה, בעודי שרה ונהנת עם חבריי להרכב אני מקבלת קריצות, פזילות ופרצופים 'מצחיקים' שקוראים לי 'תחייכי למה את לא מחייכת?!'."

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: