חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

רוד סטיוארט ובנו מואשמים בתקיפת מאבטח

הזמר המפורסם ובנו ביקשו להיכנס לאירוע פרטי בבית מלון בפאלם ביץ' והתעמתו פיזית עם המאבטח, המשטרה הוזעקה למקום, כל הפרטים

רוד סטיוארט, הזמר הוותיק וחובב הכדורגל הגיע בערב הסילבסטר למלון The Breakers hotel במערב פאלם ביץ' פלורידה, יחד עם בנו שון סטיוארט בן ה- 39 וחברים נוספים וביקשו להיכנס לאירוע פרטי שהתקיים במקום ושמותיהם לא היו ברשימת המוזמנים.

שון ורוד התעמתו עם המאבטח במקום, אירוע שהסלים עד כדי תקיפה ממשית, על פי דברי קצין הביטחון ג'סי דיקסון הם עמדו בצ'ק אין למסיבה ומשלא הורשו להיכנס כי לא נכללו במוזמנים החלו להרים את קולם לעברו עד שנאלץ לבקשם לפנות את המקום ובתגובה השניים תקפו אותו פיזית כשרוד סטיוארט, על פי דבריו מכה בו באגרופו בחזה בעוד הבן שון דוחף אותו אחורה.

שוטרים שהוזעקו צפו בתיעוד מצלמות האבטחה שבמלון  והסטיוארטים נחקרו באשמת תקיפה וקיבלו זימון לבית המשפט לתאריך 5 בפברואר. האירוע פורסם לראשונה בידי סוכנות הידיעות – Associated Press.

כזכור רוד סטיוארט ביקר בתל אביב בשנת 2017 ואף הופיע בפארק הירקון ואירח את ריטה על הבמה בביצוע להיטו המפורסם – Sailing.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: