קליפים חדשים

ענת מלמוד – הפחד רוקד

הזמרת היוצרת ענת מלמוד משיקה שיר חדש - הפחד הרוקד, יש גם מופע בקרוב

הזמרת והיוצרת ענת מלמוד משחררת הבוקר שיר חדש – "הפחד הרוקד" שתוכנו עוסק בנסיון לגעת בתחושות של כאב ויגון וההתמודדות עימן במטרה להפוך אותן ולכבשן כגורם חיובי. ענת מלמוד היא סוג של "ציפור נדירה" בשדות הזמר הישראלי, היא גדלה במושב ברמת הגולן למשפחה מהזרם של הציונות הדתית, כעת היא חיה ומתגוררת בירושלים שם השלימה את לימודיה באקדמיה למוזיקה, יצירתה הובילה את אקו"ם להעניק לה בשנת 2015 את הפרס ע"ש דניאל סמבורסקי לעידוד פרסום היצירה כמלחינה, שנה לאחר מכן היא השיקה את אלבום הבכורה "לפני השינה".

כעת היא עושה את צעדיה לקראת אלבום אישי שני והשיר "הפחד הרוקד" הוא השיר השלישי מתוכו, אחרי "נקיה" ו"חי ונושם" בו שתפה פעולה עם אדם בן אמיתי. את השיר החדש עוטף קליפ שבוים בידי הסקייטר בועז אקינו, ההפקה המוזיקלית נערכה בידי רוני בראון ואיתי צוק אשר גם מנגן בכלי הנגינה המלווים את שירתה של ענת מלמוד.

את ענת ניתן יהיה לראות ולשמוע במופע אינטימי באולם מועדון "סלע" שיתקיים כחלק מפסטיבל החורף של היכל התרבות בתל אביב בתאריך 30 בינואר.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: