פס קול שבועי

טונה – ועכשיו לחלק האינטרגלקטי

הראפר טונה משיק אלבום חדש - "ועכשיו לחלק האינטרגלקטי", שירים, מילים, האזנה

איתי זבולון הוא הראפר טונה השיק בסוף השבוע אלבום חדש העונה לשם "ועכשיו לחלק האינטרגלקטי", שכמובן לוקח את המאזין בסוגת ההיפ הופ והראפ המקומיים להיזכר מיידית באלבומו האחרון של הראפר רביד פלוטניק העונה לשם "ועכשיו לחלק האמנותי", אבל כאן מסתיים עניין ההשוואה, עם כל הכבוד ויש כבוד, טונה מגיש באלבומו החדש, המגיע שנתיים אחרי אלבומו הקודם "טונהפארק"  13 רצועות מוזיקליות המתוארות במצורף לאלבום כעדויות אמיתיות לחלוטין.

כמנהג עדות הראפ משתף טונה פעולה באלבום עם חברים מהז'אנר ביניהם פלד, מורוז, מיכאל סוויסה, אחתשתיים, לירון עמרם (!) וכמובן עם רביד פלוטניק. האמת לא צריך לדבר יותר מידי כאן, פשוט תלחצו Play ותאזינו לטקסטים.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: