קליפים חדשים

אביתר בנאי ותמיר מוסקט – מָכוּר

שיתוף פעולה בין שני היוצרים מניב שיר חדש "מָכוּר" עם קליפ המכיל הפתעות קטנות...

הכל החל במהלך החורף האחרון עת אביתר בנאי הגיע לאולפנו של תמיר מוסקט עם כמה רעיונות, טקסטואליים, מוזיקאליים. השניים ישבו יחדיו, נגנו, שוחחו ואף הקליטו, יצירות שהראו כי יש ביניהם כימיה מוזיקלית אמיתית.

החיבור הוליד שירים, החיבור הוליד מופע בכורה, וכעת מתחילות היצירות המשותפות להשתחרר אט אט, הנה יצירה משותפת חדשה פרי שיתוף הפעולה, אביתר בנאי כתב את המילים וביחד עם תמיר מוסקט הם יצרו ועיבדו את הלחן בהפקתו של תמיר.

כאשר התקיים מופע הבכורה לפרויקט המשותף לפני חודשיים אלצו אותי בכח ובאיומים להשתתף בקליפ לשיר, לא היו לי הרבה ברירות כי פחדתי שהם יממשו את האיומים הנוראים ולכן עמדתי מול המצלמה ועשיתי את מה שנדרשתי לעשות. התוצאה לא עלינו תועדה וכעת כל העולם ובטח גם יצורים מחוץ לכדור הארץ בוודאי צופים בקליפ בו אני מככב פעמיים בחלקיק שנייה…

בעקבות הצלחת החיבור והמופע המשותף יוצאים השניים לסבב הופעות חורף, סמנו ביומנים: 

4.12 – זאפה ירושלים | 12.12 – בארבי | 8.1 – זאפה הרצליה |  14.1 – פורום ב"ש | 30.1 – זאפה חיפה | 20.2 – גבעת ברנר

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: