חדשות הסצנה

מופעי חו"ל בוטלו

מצד אחד שלל אמנים מגיעים לישראל על מנת להופיע, מהצד השני לא תמיד הבוקינג מבשיל לכדי מופע, שתי הופעות שתוכננו בקרוב בוטלו מסיבות שונות. כל הפרטים.

בהתחלה זה נשמע מפתיע, משמח ופורץ דמיון וגבולות, שמות של אמנים בינלאומיים שחורשים את הגלובוס מסכימים לתת גיחה לחוף המזרחי של הים התיכון לאיזה ערב באחד מהמועדונים של תל אביב.

המעריצים או במינימום הקהל הצפוי כבר עושה לעצמו שיעורי בית ומתחיל להאזין לחומרים שלהם המצויים ברשתות, אותו קהל גם דואג לשריין לעצמו כרטיסים למפרע אבל אז מגיעה הודעת הביטול המבאסת…

אז מי המבאסים התורנים?

הרכב הג'אזטרוניק הנורבגי Jaga Jazzist ביטל את הופעתו במועדון בארבי בתל אביב בחורף הקרוב, בבדיקה מתברר שכל הסבב במזרח התיכון ושכנותיה בוטל, מההפקה המקומית נמסר כי נעשים מאמצים להביאם בעונת 2020, אינשאללה!!

ההרכב הצרפתי Deep Forest אחד מהרכבי האינסטרומנטל המצליחים והאהובים של תחילת שנות ה-90, שהיה אמור להגיע למופע בנובמבר בהאנגר 11 נמל תל אביב לא יגיע כמצופה, על פי דברי ההפקה, זאת בשל היענות נמוכה ביותר מצד קהל רוכשי הכרטיסים, חבל.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: