קליפים חדשים

ליעד כהן – החבאתי חולצה

ליעד כהן משחרר שיר נוסף בדרכו לאלבום הבכורה, הפעם הדגש הוא על הגעגוע

מעל שנה וחצי חלפה מאז שחרר ליעד כהן, מוזיקאי יוצר ומבצע, את השיר הראשון מתוך אלבום הבכורה עליו הוא שוקד, כעת הוא מגיש את השיר "החבאתי חולצה" העוסק בתרגיל לרומנטיקן שלא מוותר, את החולצה שלו, עם הריח והכל, הוא מחביא עמוק בארונה של אהובתו שנפרדה ממנו, זאת בתקווה שהיא תהרהר בקשר שהיה ביניהם כפי שרוחו איננה נותנת לו מנוח בזיכרונות מרגעים משותפים של אהבה. הרעיון (התרגיל) והמחשבות שמלוות אותו בנרטיב יושבים היטב ונכון בטקסט הנקי אותו עוטפת מלודיה הנפתחת לכדי רומנטיקה סטייל כמו בסרטים עם תזמור שארבעת נגני כלי המיתר מנגנים ברגע הנכון, ממש לאהוב…את כל זאת מכניס ליעד כהן אל תוך קליפ יפיפה עליו עבדו מורן קריב וליאור בוחניק שעשו שימוש מושכל בטכניקת slow motion שדרשה ביצוע לייב של השיר במהירות של 150 אחוז!!!

כך ליעד על השיר החדש – ""החבאתי חולצה" הוא שיר געגוע אחרי פרידה – שיר שמסמל את הרגשות של שני הצדדים העוברים חוויה דומה ממקום שונה. ה"פנטזיה" שהאקסית תמצא חולצה שלי, אשר תעורר בה רגשות נשכחים. החולצה מסמלת זיכרון נעים וגעגוע חמוץ-מתוק, לצד הרצון להשאיר משהו ממך אצל אדם שפעם היה כל כך קרוב, ועכשיו כבר אינו חלק מהחיים שלך – כמעט זר. לכך מצטרפת ההבנה שכשאנחנו נפרדים ויוצאים ממערכת יחסים, לרוב אנו נפרדים גם מחברות עמוקה, מה שתורם לתחושת החסך והכמיהה למה שהיה ואינו. * אחרי שהשיר הוקלט והופק נפל לי האסימון. שאת החולצה בארון…בכלל אני מצאתי – את החולצה שלה."

ליעד מצוי בעיצומו של מסע הופעות, התחנה הבאה היא בתאריך 14 בספטמבר ב"הבועה" בבת חפר, בתאריך 16 בנובמבר הוא יחגוג את השקת האלבום במופע בתאטרון תמונע בתל אביב.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: