קליפים חדשים

המסך הלבן – Mami

שיר וקליפ חדש מבית היוצר של המסך הלבן לקראת השקת האלבום "סקס, סמים ופלסטין" חושף עולם פסיכודלי וחושני

לקראת השקת האלבום החדש של חברי להקת "המסך הלבן" שיקרא בפי כל "סקס, סמים ופלסטין" ואחרי ששחררו לפני מספר שבועות את השיר והקליפ "שמש", יוצא הבוקר לאור שיר חדש העונה לשם "Mami"  הלוקח את הצופה יחד עם המאזין למסע פסיכודלי וורדרד בינות סוכריות למציצה, עולמות הטובלים בלבן, וורוד וצבעי הלילך עם שלל סמלים המדברים בעד עצמם. על הטקסט והמנגינה של גבריאל וג'ילברט ברויד, בני הדודים העומדים בבסיסו של המסך הלבן, עוטפים חברי הצוות הסינמטי True Twins עבודה מצויינת של בניית ויצירת קליפ נרטיבי שיותר מרמז הפעם על מסע מעבר למסך הלבן אל העולמות עשירי הצבע של הכדורים הקטנטנים החמודים, סימבוליזם בדמות אהבה, הטוב והרע, מוטיבים מצויינים של עבודת תיעוד ועריכה שואבים את הבוהה במסך הצבעוני לעבר עולם אחר, מסתורי, חושני ועשיר בדמיון. האלבום "סקס סמים ופלסטין" יכיל תריסר שירים שאת חלקם לבטח כבר שמעתם בביצועים חיים בהופעות או ראיתם כקליפים ברשת, האלבום המלא עצמו ישוחרר לעולם בתאריך 5 לספטמבר בגרסת רשת.

מופע השקת האלבום החדש "סקס, סמים ופלסטין יתקיים בתאריך 18 בספטמבר במועדון בארבי תל אביב, כאן איוונט וכרטיסים.

אם כך ממשיך המסע לעבר האלבום אני ממליץ להדק את החגורות היטב, לבדוק את הקסדה או בעצם להיפך, לשחרר, לשחרר, לצוף ולהתמזג. אוהבים אותכם ברויד!!

"אתה משתמש במַרְאָה כדי לראות את פניך, ובמסך הלבן – כדי לראות את נפשך!"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: