פס קול שבועי

משבר אמצע החיים של אוהד ריין – MidLife Crisis

אוהד ריין, אקא OLD MAN RIVER  משחרר היום אלבום חדש, החמישי במספר – MidLife Crisis, דרישת שלום חמה וצבעונית מהיבשת שלמטה – אוסטרליה.

אוהד ריין OLD MAN RIVER

אוהד, המוכר בטייטל הבימתי OLD MAN RIVER הפציע כזכור לחיי חובבי המוזיקה בארץ כאשר נחשף לכלל הציבור בעת שנטל חלק בתכנית הריאליטי המוזיקלית  The Voice בשנת 2014 כאשר היה המשתתף, המתחרה, הראשון  שעמד על כך שיבצע את שיריו האישיים ולא גרסאות מחווה ללהיטים מוכרים, אוהד שזו הייתה בשבילו הדלת הראשית לחדור אל לב הקונצנזוס הישראלי כבר היה במסלול המוזיקלי שנים לא מעטות קודם לכן ואפילו היה שם מוכר בעולם הרחב עם להיטים שצולמו בתת היבשת ההודית ונחשפו לציבור ענק. כאן בארץ הוא היה מוכר יותר לחברים מרמת השרון, עיר נעוריו, ולסצנת גולשי הגלים כבחור שעבר לחיות באוסטרליה ומנגן ושר.

לא אלעיט את הקוראים אודות מסכת ההכרות הממושכת שלי עמו, רק אציין בשמחה כי הבוקר יצא אלבומו החדש, החמישי במספר, שנה אחרי שחגג כאן בתל אביב במהלך ביקור משפחתי את השקת אלבומו הרביעי. האם הוא יקפוץ לביקור משפחתי נוסף ויחגוג בגרסה מקומית את ההשקה? נקווה שכן.

מכל מקום האלבום החדש הנושא את שמו של השיר הפותח – "משבר אמצע החיים" MidLife Crisis, מגיע בשל, אקלקטי ומגוון עם עשר רצועות מוזיקליות של שירים המנווטים בין רוקנר'ול חשמלי ורועש, בלדות שקטות ועד אווירת שאנטי של סצנת הרגאי, אלבום בשל שעלה במלואו לכל הפלטפורמות.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: