קליפים חדשים

רותם כהן – לבד על הגג

בינינו, רותם לא באמת לבד על הגג, עזרו לו לטפס על הגג הפזמונאי אבי אוחיון שגם הלחין את המילים יחד עם מתן דרור שגם הפיק מוזיקלית את השיר החדש "לבד על הגג". שיר חדש שרותם כהן, הזמר הלטיני הנערץ בידי המין הנשי הכי אולטימטיבי בארץ שכבר מזמן חצה את גבולותיה ויצר שיתופי פעולה עם צמרת כוכבי עולם המוזיקה הלטיני העכשווי, משחרר היום.

השיר החדש ניחן בכושר תמרון מוזיקלי היודע להביא את כל ניעי הקול המאפיינים את שירתו של רותם למומנטים שעשו אותו אהוב הנשים, אין בכך כדי לגרוע כלל מהתמליל והנרטיב שיצוק בתוך השיר שבוודאי יהווה עוד תחנת ביניים מכובדת בדרך לאלבום נוסף במדף האלבומים שרותם יוצר לנו לאט לאט מאז יצא אל קדמת הבמה כמבצע ולא רק ככותב ומלחין עבור אחרים. את עבודת הבימוי, כתיבת התסריט והעריכה לקח על עצמו דורון סרי בסיועו של הצלם תומס וייס.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: