קליפים חדשים

קרן פלס – מי אני?

קרן פלס משחררת שיר חדש מתוך פרויקט שקופים הכולל שיתופים עליו היא עובדת בימים אלו, השיר שאת מילותיו ולחנו יצרה קרן נוגע במילותיו בשאלות של משבר גיל הארבעים, שאלות כמי אני והיכן מקומי מבססות את השורות והמשפטים בשיר ובפזמון החוזר שיש בהם הרבה מן ה"פולניות" והיתר אמהות. את מערבולת המחשבות והלבטים הזו לקחה קרן והלבישה במסגרת הקליפ על הזמרת הצעירה נועה קירל הממלאת בקליפ המצורף שבוים בידי עדו קגן את תפקיד הפסיכולוגית של קרן המבצעת ליפסינק לקולה השר של קרן. את השיר עיבד והפיק ג'וני גולדשטיין, את הקליפ צילם יאן פינקלברג.

את קרן תוכלו לתפוס במסגרת סבב הופעותיה בתאריך 9 באוגוסט באמפי שוני שם תארח את מארינה מקסימיליאן ובתאריך 18 באוגוסט בבית גבריאל על שפת הכינרת. תושבי המרכז יוכלו לראות את קרן בעת שתתארח במופע משותף לה ולמירי מסיקה בלייב פארק בראשון לציון בתאריך 24 באוגוסט.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: