חדשות הסצנה

רומנו בדרך אילת

לקראת פסטיבל הג'אז מהדורת הקיץ בעיר אילת האמור להתקיים בין התאריכים 25 עד 27 לאוגוסט ופחות מיממה לאחר ההכרזה על סגירתו של שדה דב, השער האווירי לאילת עד עתה, התקיים היום לפנות ערב בחדר הפרטי של מסעדת רומנו בבניין הנושא את שמה המצוי בדרך אילת בתל אביב יפו (הו כמה סמלי…) מפגש לאנשי תקשורת וכמה מהאמנים שיטלו חלק בפסטיבל.

יוסי חן מנכ
יוסי חן מנכ"ל תאגיד תיירות אילת . צילום יובל אראל

המפגש שהחל על טעימות ממטבח רומנו על פי תפריטיו של אייל שני (ללקק אצבעות ולנגב במפיות) כלל דברי פתיחה מפי יוסי חן מנכ"ל תאגיד תיירות אילת ובהם נטמנה בקשה מציבור חובבי הג'אז לא לנטוש את העיר בשעתה הקשה ולהגיע ולהצביע ברגליים בפסטיבל הצפוי שיכלול כמה שמות חשובים מהעולם הרחב לצד אמנים ישראלים מוכרים (פירוט מלא – כאן).

אלי דג'יברי, המנהל האמנותי בפסטיבל. צילום יובל אראל
אלי דג'יברי, המנהל האמנותי בפסטיבל. צילום יובל אראל

לאחר מכן נשא אלי דג'יברי, המנהל האמנותי של הפסטיבל דברים כשהוא מציין בשמחה רבה כי אבישי כהן (הבסיסט…) אכן יפתח את הפסטיבל והזמין כמה אמנים להציג קטעים אותם יבצעו במהלך הפסטיבל – צמד הקלידנים עומרי מור ותום אורן המשתפים פעולה במופע המתוכנן יחד עם עומר קליין ויהונתן אבישי בערב פסנתרים, לא סטנדרטים בניהולו המוזיקלי של תומר בר והזמרת יוצרת רונה קינן, לאחר מכן הצטרפו להרכב יוני רכטר ואלי דג'יברי ביצירה מתוך הכבש השישה עשר – המופע.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

היה קצר ולעניין, ואתם – יכולים לתמוך בעיר התיירות האחרונה והבודדה של ישראל ולהתארגן על הפסטיבל – כאן פרטים, חבילות אירוח וכרטיסים, כאן עצומה להקמת רכבת מהירה עד אילת. תהיו אקטיבים!!!

קטעי וידאו

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: