חדשות הסצנה

הפילהרמונית חוזרת לפארק

כמידי שנה גם הקיץ חוזרת התזמורת הפילהרמונית לקונצרט ענק במתחם פארק הירקון, מוצ"ש, 13 ביולי 2019, פארק גני יהושע, פתיחת שערים- 19:30, תחילת מופע- 21:00. כל הפרטים.

הפילהרמונית, יוצאת מההיכל ומגיעה לפארק. צילום עודד אלטמן
הפילהרמונית, יוצאת מההיכל ומגיעה לפארק. צילום עודד אלטמן

לציון סיום פועלו של המאסטרו זובין מהטה כמנהלה המוזיקלי והמנצח של התזמורת הפילהרמונית הישראלית החליטה עיריית תל אביב-יפו  להקדיש את מופע הפארק הגדול, שהפך זה מכבר למסורת "אופרה בפארק" לכבודו של המאסטרו ולקיים השנה את "פילהרמונית בפארק" בניצוחו של המאסטרו בכבודו ובעצמו.

במוצ"ש, 13 ביולי 2019, תקיים העירייה קונצרט ענק עם התזמורת הפילהרמונית הישראלית תחת כיפת השמים  בניצוח של מאסטרו מהטה. ויכלול אריות מפורסמות מתוך האופרות האהובות, טוסקה, הספר מסביליה, כרמן, טורנדוט, דון קרלו, פאוסט ופורגי ובס. הקונצרט ייחתם ביצירתו של צ'ייקובסקי 1812 בליווי מרהיב של זיקוקין דינור. בקונצרט תארח התזמורת זמרים בינלאומיים, שהופיעו עם זובין מהטה במהלך השנים. מארי אליזבת' ווילאמס – סופרן, אולסיה פטרובה – מצו סופרן, גרגורי קונדה – טנור, אולג טסיבולקו – באס.

בין היצירות אשר יבוצעו בקונצרט: רוסיני: "לשון הרע" מתוך "הספר מסביליה", גונו: "עגל הזהב" מתוך "פאוסט", פוצ'יני: "חייתי למען האמנות" מתוך "טוסקה", גרשווין: "עת קיץ" מתוך "פורגי ובס" Summertime , פוצ'יני: "איש לא יישן" מתוך "טורנדוט" "Nessun Dorma”, פוצ'יני: "הכוכבים זהרו" מתוך "טוסקה"
הבהרות והערות:
בפארק יפרסו כיסאות במספר מוגבל, לטובת הקהל הרחב ובהרשמה מראש למחזיקי כרטיס דיגיתל
מומלץ להגיע בתחבורה ציבורית, לא תותר כניסה למתחם עם כיסאות, עם שמיכות ומחצלות, עם קסדות, עם אופניים וקורקינטים, עם סוללות של אופניים חשמליים, עם בקבוקי שתייה מזכוכית, עם נשק (לא תתאפשר הפקדה במקום) ועם בעלי חיים פרט לכלבי נחייה בתפקיד/באימון.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: