סיקור הופעות

רק היום

שרון גסטהלטר חוגגת את השקת אלבומה השני – Only for Today במופע אינטימי בתאטרון תמונע, ליל רביעי, 29.05.2019. נכח תיעד ומדווח – יובל אראל.

שרון גסטהלטר' ,nubg/ mhkuo huck trtk
שרון גסטהלטר' ,nubg/ mhkuo huck trtk

כמעט ארבע שנים חלפו מאז חגגה שרון גסטהלטר את השקת אלבום הבכורה שלה – Promised Land וכעת היא חוגגת את השקת אלבומה השני – Only for Today הכולל שמונה שירים אותם שרון כתבה והלחינה בהפקתו המוזיקלית של יאיר רובין, מתוך שמונת השירים שניים בלבד בשפה העברית ואף זאת תודות ל"לחצו" של יאיר רובין על שרון, כך לכל הפחות היא התוודתה במהלך מופע ההשקה שהתקיים אמש בתאטרון תמונע.

שרון אשר העבירה את רוב שנות ילדותה בארצות הברית החלה את הרומן האישי עם המוזיקה כבר בגיל שש כאשר נשלחה ללמוד נגינה בפסנתר, חוג שנקטע עם חזרת משפחתה לישראל והיא בת 14. חלפו עשרים שנה עד אשר החליטה לחזור לקלידי הפסנתר וללימודים מהבסיס שהובילו אותה לכתוב, בתחילה לעצמה, למגירה, שירים ולחנים ולנתב את עולמה הפנימי החוצה באמצעות השירים.

שרון גסטהלטר, תמונע. צילום יובל אראל
שרון גסטהלטר, תמונע. צילום יובל אראל

האמת שרובם של שיריה של שרון אמנם נובעים מעומק אישיותה ופנימיותה אך יש בהם מן האוניברסליות, ולא רק בגלל השפה האנגלית בה הם כתובים ומבוצעים, על כן צמד השירים בשפה העברית מהווים מעין עוגן לזמן ולמקום.

שרון גסטהלטר, תמונע. צילום יובל אראל
שרון גסטהלטר, תמונע. צילום יובל אראל

במהלך המופע בו ליוו את שרון שישבה מול קלידי הפסנתר, נעה איילי בצ'לו, נועם חיימוביץ' ויינשל בויולה, ניצן אייזנברג בגיטרת בס, יאיר רובין בגיטרות והפקה וגדי פטר על התופים, הרעיפה שרון מילות תודה, הערכה וכמעט הערצה לעבודתו המוזיקלית והמנחה בדרך ליאיר רובין, השירים עליהם עמלה שרון במשך קרוב לשנתיים הפכו בידיו האמונות לחומרים הנעימים להאזנה ומלאי השפעות בינלאומיות שעושות להם טוב.

וידאו

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: