סיקור הופעות

ערב עם בנות הטום

לפני מספר שנים נפגשו מורג פז, חיילת משוחררת שעבדה בחנות תקליטים, ומאיה שרעבי, מוזיקאיות בנשמתן, והחליטו ליצור מוזיקה, הן הקימו אולפן בדירתה של מאיה, והחלו ליצור סקיצות שהפכו לשירים, בהמשך הדרך הן גם הספיקו לככב בתוכנית הריאליטי המוזיקלית של אייל גולן ואביב גפן, לעשות קצת בלגן במובן החיובי ולהמשיך הלאה ואפילו לשתף פעולה עם חברת הקוסמטיקה העולמית "לוריאל פריז" במסגרת קמפיינים ואירועים לצד הופעות בברים קטנים ברחבי הארץ  ולשחרר אט אט כמה שירים לרשימות ההשמעה ובכלל.

אחרי ששחררו את הקליפ לשיר החדש שלהן – "פיסה של אושר" חגגו אמש בנות הטום, הלא הן – מאיה שרעבי בשירה, מורג פז בגיטרה חשמלית, אלה שלו בגיטרת בס, הדר סיידוף בקלידים ומחשב וברק ויינר על התופים, במועדון האוזןבר בתל אביב כשהן מבצעות את שלל להיטיהן שכבר שוחררו לצד חומרים נוספים. השדרן והעורך המוזיקלי המיתולוגי טוני פיין נשלח לבדוק איך נראה ואיך נשמע המופע של הבנות והוא חזר עם שלל רב –קטעי וידאו ותמונות מתוך מופע של הרכב פופ אלקטרוני חם בועט ועכשווי.

בנות הטום כבר מספיק בשלות לדעתנו כדי להגיע לבמות הגדולות. זה לבטח יתרחש מיד לאחר שאלבום הבכורה שלהן, עליו הן עובדות בצמוד למפיקים המוזיקליים אורי זך ונועם עקרבי יצא לאור.

לחצו לצפייה בגלריית התמונות המלאה

וידאו

טוני פיין

אנטוני "טוני" פָיין היה עורך מוזיקלי, מפיק תוכניות רדיו ושדרן רדיו ישראלי ב"קול ישראל" במשך ארבעים שנה. ערך והפיק תוכניות מוזיקה רבות ברשת ג', ובהמשך מונה לעורך האחראי של התחנה. מ-1978 עד 1995 היה העורך והמפיק של תוכנית הרדיו הפופולרית "חדש, חדיש ומחודש", בהגשת שוש עטרי, מ-2009 החל לערוך ולהגיש תוכנית רדיו יומית לצד עופר נחשון, "באוויר", בה מושמעים שירים ישראלים חדשים ומתארחים אישים שונים באולפן. לאחר מכן ערך פיין את התוכנית, שהגישה רויטל עמית. פרש בשנת 2016 ומאז הוא פעיל במסגרת הבלוג.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: