חדשות הסצנה

החלה מכירת כרטיסים לפצ'ה קוצ'ה #21

זו הפעם העשרים ואחת שהאירוע יוצא הדופן הזה מתקיים, מדובר בגיג של שש דקות ו-40 שניות העומדות לרשות כ-10 יוצרים, שנבחרים מידי שנה לעמוד על בימת הפצ'ה קוצ'ה, לספר על עבודתם ולייצג את כל מה שזז, מתחדש ומעניין בעולם האמנות. מקור השם פצ'ה קוצ'ה ביפן ופירושו הקולות הנשמעים בזמן הגיית השיחה, בלה בלה אם תרצו.

פצ'ה קוצ'ה #21

פצ׳ה חוזרת להיכל התרבות ליומיים של מופעים כפולים גדושים במציגים מעיפי ראשים. הפצ'ה הוא אירוע אמנות בו אמנים, אנימטורים, צלמים, מעצבים תעשייתים, גרפיקאים, הוגים, רקדנים, מוסיקאים ועוד, שלרשותם 6 דקות ו40 שניות להציג את אומנותם.

מי מה ומתי?

ניהול אמנותי – ענת ספרן ואיתי מאוטנר, בשיתוף – פאזה

האירוע מתקיים בסבב כדלקמן: שני ימים, 24+25 במרץ, שתי הופעות בכל ערב, אז יש לכם ארבע הופעות לנסות ולהשיג כרטיסים, צאו לדרך!!!

מכירת הכרטיסים מתחילה היום –  http://www.pechakuchatlv.com/

איוונט בשביל לחפש ולשתף חברים

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: