חדשות הסצנה

תזמורת המהפכה וברי סחרוף עם סימנים של חולשה

תזמורת המהפכה יוצאת לפרוייקט השני לעונת 2019 כשהיא חוברת לברי סחרוף ורע מוכיח על מנת לבצע במלואו את האלבום "סימנים של חולשה" בעיבוד תזמורתי. כל הפרטים.

 

אל התזמורת ושני המוזיקאים ברי ורע תצטרף גם מקהלת בת שיר – הסימפונית חיפה, לביצוע תזמורתי ייחודי של אלבום המופת "סימנים של חולשה". כאמור במופע יבוצע האלבום במלואו בעיבודים חדשים, המתכתבים באמצעים תזמורתיים, קוליים ואלקטרוניים עם תמונת הסאונד הייחודית של האלבום המקורי. העיבודים מבקשים להעמיק את תשומת הלב של הקהל לטקסטים ולרובד הרגשי הגלום בהם ולהאיר אותו מזווית חדשה.

"סימנים של חולשה" – אלבום הסולו השני של סחרוף, שאותו יצר בשיתוף עם המולטי אינסטרומנטליסט והמפיק המוסיקלי רע מוכיח, יצא ב 1994, התאפיין בצליל חדשני תוך שימוש נרחב במוסיקה אלקטרונית וסימפולים ונחשב עד היום לאחד מאלבומי הרוק הישראלי הטובים בכל הזמנים.

מנהלים אמנותיים: רועי אופנהיים וזהר שרון

מנצח: רועי אופנהיים

מעבד: זהר שרון

מנצחת מקהלת בת-שיר – הסימפונית חיפה: טלי ויסמן

פסנתרן מקהלת בת-שיר – הסימפונית חיפה: דניאל קרוגלוב

המופע יתקיים ב-3.4.19 בשעה 21:00 במסגרת סדרת המהפכה באופרה הישראלית, בבית האופרה בתל אביב.

מופע נוסף יתקיים ב 6.4.19 בשעה 21.00 באודיטוריום בחיפה.

מחירי כרטיסים: 130, 160, 190 ₪ 
כרטיסים באתר האופרה WWW.ISRAEL-OPERA.CO.IL

או בקופת האופרה הישראלית 03-6927777

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: