קליפים חדשים

Full Trunk – וואלק

עזבו אתכם מהעובדה שהחורף חזר הבוקר, אנחנו מתחממים כעת עם הפצצה החדשה של חברי להקת Full Trunk, השיר "וואלק" שנכתב והולחן בידי גל ניסמן ואריאל קשת לוקח את ההרכב בחזרה לשורשים המקומיים, לא סתם מוגדרת הלהקה כמעין רוק גרוב אוריינטלי, הנה שיר ראשון בשפה העברית ובלי פוזות של חו"ל, כך גל עצמו על השיר וההחלטה – "אז למה בעברית? על מה השיר? אם היה לי קל לדבר על זה, אולי לא הייתי כותב על זה שיר, נראה לי שאם אניח כאן את המילים, התשובות יצוצו מעצמן."

האמת שאני לא בגיל 30 כבר הרבה זמן אבל היי, יש כאן חשבון נפש של צעיר ישראלי שרואה מה קורה כאן וצועק על כך, מחאה מישהו אמר? בואו לצעוק יחד עם ההרכב, אני מאשר גם לרקוד, תלחצו פליי על הקליפ שהכינו אופיר בועז ומורן שלו. וואלק!!! (בקטנה, בתאריך 1 למרץ הם חוזרים לבארבי, אני כבר מודיע שאני אהיה שם)

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: