קליפים חדשים

רונה קינן – מות התפוז

זהו השיר השני שרונה קינן משחררת מתוך אלבום חדש העומד לצאת, אחרי השיר הראשון "הזמן הזה" מגישה רונה תיעוד מצולם לביצועו של השיר החדש לרשת אחרי שכבר שוחרר לתחנות הרדיו. כך רונה על היצירה העכשווית: אני שמחה לשתף אתכם בקליפ חדש מתוך סשן הצילומים וההקלטות שנערך אצלי בסלון בקיץ האחרון והפעם, מות התפוז!  תודה מעומק הלב לאנשים היקרים שלקחו חלק בפרויקט המוגזם הזה! אזכיר את תום דרום ותמיר מוסקט שהפיקו את האלבום ובאו לפזר יופי גם ביום צילום, לערן ויץ ואורי קוטנר שניגנו כה יפה, לאייר דיומן על הבימוי, לאלון לוצקי על הצילום, למורן שלו על ההפקה, לשירי קלאס על העריכה, לגיל טלמן שהקליט ומיקסס, לגלעד אדמוני ושרון ארביב על התמיכה וההשראה.

רונה ממשיכה בסבב הופעות המתוכנן ברחבי הארץ, תוכלו לפגוש אותה בתאריך 26/12 בזאפה הרצליה, בתאריך  3/1 בברלה להבות חביבה ובתאריך 5/1 בצוללת צהובה ירושלים.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: