קליפים חדשים

ברי סחרוף – נגיעות

אמנם אלבומו של ברי סחרוף "נגיעות" יצא לפני 20 שנה, אולם כחלק ממסע הקידום לסבב ההופעות של ברי סחרוף המוקדשות לאלבום בימים אלו, שחלקן הגדול כבר הוכרז כסולד אאוט, שוחרר ממעמקי הארכיון הסליל עליו תועד ברי סחרוף בוידאו מבצע את השיר. באותם ימים הקליפ נגנז, אולם הזמן עשה עימו בעצם רק טוב וכעת יש למעריצים הזדמנות לצפות בפריט אספנות ויז'ואלי נדיר. לחצו פליי. אומרים שנותרו עדיין כרטיסים למופע הצפוי בפברואר, לחצו כאן.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

תגובה אחת

  1. כל האמנים שמופיעים בהאנגר מבחינתי רודפי בצע וחסרי אחריות מוסיקלית. המקום כושל והסאונד שם מהדהד כמו בחבית מתכת. ללכת למופע עם עוד עשרת אלפים איש ולהגיד שראינו או שמענו משהו זה ביזיון. צריך להפסיק הופעות שם לאלתר!
    אמן גדול כמו ברי סחרוף גורם לי לדמוע כשאני רואה אותו נופל להפקה כזאת זדונית. פשוט משאבת כסף שלא רואה ולא שומעת את הקהל ממטר. רוב הקהל בכלל לא מודע לאיכות הסאונד העלובה שיש שם, אבל הם כן יודעים להגיד בסוף המופע שהיו קצת רחוקים מהבמה ובקושי הבינו מה הם שומעים.
    ברי, בבקשה תפסיק להופיע במקומות כאלה – תן כבוד ראוי לאנשים שאוהבים אותך.

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: