קליפים חדשים

מוקי – מהצוואר שלך

מוקי משחרר שיר חדש בדרך לאלבום הבא, בשונה מתמיד הפעם מוקי הוא בבחינת המבצע והמגיש בלבד, את השיר, כתב, הלחין, עיבד והפיק סתיו בגר, המוזיקאי שפרץ לתודעה הכללית בישראל בעקבות זכייתה של נטע ברזילי בשיר TOY שהוא שותף מלא ביצירתו לצד דורון מדלי.

כך מוקי על השיר החדש: "זו הפעם הראשונה שאני מקליט שיר מקורי (ולא ‏cover‏) שהמילים או הלחן ‏שלו לא נכתבו על ידי. הבחירה בסתיו לפעם הראשונה הזו, הרגישה לי מאד נכונה ומדויקת.‏‎ ‎‏‏במהלך השנה האחרונה, ומבלי שהכרנו,‏‎ ‎שמעתי חומרים שסתיו הפיק ומאד אהבתי את הדבר ‏החדש והעכשווי שהוא מביא. יזמתי איתו פגישה והחיבור היה מיידי‎.‎‏ סתיו ‏השמיע לי את ‏‎"‎מהצוואר שלך‎"‎‏ הקלטתי סקיצה והכול היה לי מאד טבעי וזורם. למען האמת, ‏הרגשתי כמו שחקן שמשחק בסרט עם תסריט מעולה. ‎‎סתיו הוא אחד מהאנשים המוכשרים ‏והמרתקים מוסיקלית שיצא לי לעבוד איתם והוא גם חמוד אש (: וזו ההזדמנות להודות לו מכל ‏הלב."‏‎ ‎

והנה סתיו בגר בעצמו על החיבור החדש: "מבחינתי לתת את השיר הזה למוקי זו סגירת מעגל מרגשת מאד. כיף להכיר אמן שגדלת עליו ולשמוע אותו שר שיר שלך. באמת שזה כבוד גדול עבורי. מוקי בן אדם צנוע וכנה והוא ישר התחבר למקום הנכון בשיר ושר אותו בצורה הכי אמיתית וטובה שיכולתי לבקש. תודה."

כאן בבלוג לא נותר לנו אלא רק להגיש לכם את השיר העטוף בקליפ שבוים, צולם ונערך בידי מורן קריב.

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: