כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנה

האם ג'ון בון ג'ובי והלהקה חוזרים לתל אביב?

השמועות על הגעתו הצפויה של הזמר וכוכב הרוק ג'ון בון ג'ובי עם להקתו בקיץ 2019 להופעה בפארק הירקון עוררו גלי סערה והרבה השערות ברשתות החברתיות ובמדורי הרכילות והמוזיקה. אז מה האמת?!

ג'ון בון ג'ובי, פרסומת לשיניים בוהקות. צילום: יובל אראל

זה היה צפוי בעצם ונותרה רק שאלת העיתוי, כזכור בסיומו של המופע הקודם של ג'ון בון ג'ובי בתל אביב הוא אמר כי הם מוכנים לחזור להופעה נוספת בישראל…

בבדיקה שנערכה על ידי הבלוג עולה כי כל הפרטים מצביעים על כך שהמופע יתקיים בתאריך 25 ביולי 2019 בפארק הירקון וכי ההכרזה הרשמית אודותיו תצא לפועל בחודשים הקרובים.

הפתעה מסתתרת בהודעת המייל. צילומסך

אז איך הכל דלף?

המופע המתוכנן היה אמור להיות בבחינת הפתעה עבור קהל המעריצים הישראלי ורק במהלך בדיקה מעמיקה שערכו חלק מהם אשר קיבלו מייל באמצעות האתר הרשמי על סבב ההופעות המתוכנן הם יכלו לגלות כי בנוסף לשורת המופעים המתוכננים הסתתרה לה הפתעה בעמוד נסתר ובו פורסם כי אכן נקבע מופע בתל אביב לתאריך 25 ביולי 2019. זמן קצר אחרי שהידיעה נפוצה ברשת, העמוד הפנימי הוסר. אולם צילומו מצוי כאן.

בבדיקה שנערכה במקביל על ידי הבלוג עולה כי אכן במנהלת פארק הירקון יודעים אודות המופע הצפוי אולם התאריך טרם אושר סופית.

כעת כל שנותר הוא להמתין להכרזה הרשמית ולפתיחת המכירה של הכרטיסים.

כזכור לפני כשנה התפרסמה כאן בבלוג ידיעה כי כבר היו מגעים עם בון ג'ובי לגבי הגעתו אולם המופע לא יצא לפועל בשל תכנון סבב הופעות שאינו עובר במסלול ותאריכים קרובים לתל אביב.

אז מה צפוי למעריצים בינתיים?

הכרזה על אלבום חדש ללהקה, זה מגיע שנתיים וקצת לאחר השקתו של אלבומה הקודם – This House Is Not for Sale שיצא בנובמבר 2016. נכון לעכשיו עדיין אין הכרזה רשמית על שמו ואילו שירים הוא יכלול אולם בראיון שנתן ג'ון בון ג'ובי לערוץ טלוויזיה סקנדינבי הוא הכריז על היציאה לסבב באירופה סמוך ליציאתו של אלבום חדש.

בינתיים בואו ניזכר איך זה היה אז, הכתבה כאן

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d