חדשות הסצנה

דפש מוד, קווין, בון ג'ובי ופול מקרטני חוזרים לפארק הירקון

על פי מידע שהגיע לבלוג ההרכבים האלו שכבר ביקרו בארץ ועשו גם "Sold Out" בפארק הירקון צפויים לחזור לכאן במהלך קיץ 2018. משא ומתן בשלבים מתקדמים או גישושים בערפל? כל הפרטים.

דייב גהאן, פעם שלישית גלידה. צילום: יובל אראל

אין זו פעם ראשונה ששמה של להקת דפש מוד עולה כאחד ההרכבים האמורים לחזור לתל אביב פעם נוספת, אם אכן העסקה תצא לפועל, זו תהיה הפעם השלישית אצל הדפשים, אחרי שכבר כבשו פעם אחת את האצטדיון הלאומי ברמת גן ומספר שנים לאחר מכן, במאי 2013,  את הדשא בפארק הירקון. גם בשנה החולפת עלה שמם כמועמדים לתל אביב ואף אוזכר תאריך אשר בדיקה העלתה כי הוא בלתי אפשרי מבחינת לוח הזמנים הדי דחוס שלהם. כאמור הפעם שמם עולה שוב כמועמדים בטוחים לחזור לפארק הירקון לשמחת עשרות אלפי מעריציהם ובמיוחד חברי מועדון מעריצי דפש מוד העוקב בדריכות אחר מהלכיהם.

חברי להקת קווין כזכור היו בארץ יחד עם אדם למברט המחליף את פרדי מרקורי המנוח ולקחו את פארק הירקון בשבי עם 56 אלף צופים בתוך המתחם ועוד 15 אלף מאזינים שישבו על המדשאה בחוץ. על פי המידע שהגיע לבלוג גם לגבי הגעתה בשנית של להקת קווין לתל אביב מתקיימים מגעים ותכנונים.

שם נוסף שעלה כמועמד הסוגר קופה בטוחה בפארק הירקון הוא החיפושית האולטימטיבית סר פול מקרטני שכזכור היה כאן בשנת 2008, ממש לפני עשור, אל מול קהל של 50 אלף איש הגיש פול מקרטני מופע מהודק שכלל ממיטב שיריו לצד חומרים שיצר במסגרת להקת הביטלס, מדובר היה במופע שהוגדר כהיסטורי ואפילו די היסטרי למרות שהנערות שנהגו לצווח בהופעות של להקת הביטלס בשנות השישים כבר היו די סבתות באותה עת.

גם שמו של בון ג'ובי עלה במסגרת השמות של האמנים הזרים שלגביהם מבקשים כבר לשריין תאריכים בפארק הירקון, כזכור בון ג'ובי ביקר בתל אביב לפני שנתיים וערך מופע בפארק הירקון בפני 50 אלף צופים. התכנון היה כי בון ג'ובי יחזור לכאן בימים אלו אך המופע ירד מעל הפרק מסיבות שונות, כאמור שמו של בון ג'ובי עלה שוב כמועמד די בטוח לקיום מופע בתחילת הקיץ בפארק.

בון ג'ובי, חוזר לתל אביב? צילום: יובל אראל

כידוע סבב הופעות בינלאומי של אמנים בסדר גודל שכזה, הכרוך בתיאומים רבים, שינוע של ציוד רב מארץ לארץ ולעתים אף מיבשת ליבשת, נסגר לעתים שנתיים לפני היציאה לדרך, למעט דפש מוד השמות שנקבתי בהם אינם מקדמים אלבום חדש אלא ממשיכים עם החומרים הקלאסיים שלהם, מה שנקרא מיטב הלהיטים.

ימים אלו של סוף הקיץ ורגע לפני הסתיו וההתכנסות למופעים תחת גג הם הזמנים שמשרדי ההפקה הגדולים בארץ דואגים לסגור את התאריכים מול ההפקות בחו"ל מצד אחד ומול הממסד התל אביבי מהצד השני, קרי עיריית תל אביב וחברת פארק הירקון, גופי אבטחה ומשרדי ממשלה כדי לשריין ולדאוג שלא תיגרם כפילות אירועים באותו יום וכן לעמוד בתנאי החלטת בית המשפט שצמצמה את כמות האירועים המוזיקליים מרובי הקהל בפארק הירקון בעקבות עתירה של תושבי שכונות רמת גן הגובלות עם הפארק מצידו הדרומי.

כל מה שנותר לכם לעשות הוא להמשיך לעקוב, להכין את סכומי הכסף שלבטח לא יהיו מבוטלים ולהמתין בדריכות, זה יגיע!!!

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

8 תגובות

  1. כל כךךךך רציתי את קווין בארץ אוף… למה מפרסמים כשזה לא סגור . נשבר לי הלב 😢

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: