סיקור הופעות

הפסנתר בכיכר

פסטיבל הפסנתר של תל אביב גולש ממתחם המוזיאון אל כיכר דיזנגוף המחדשת, דניאל סלומון וארקדי דוכין הנעימו את זמנם של עוברי האורח, השדרן והעורך המוזיקלי המיתולוגי טוני פיין יצא לשטח ותפס את הרגעים הקסומים, וידאו לדניאל סלומון - איציק בירן. רפורטז'ה.

יום רביעי, פסטיבל הפסנתר נכנס להילוך גבוה, אחרי שלושה ערבים של פרמיירות ומופעים מיוחדים, שלומי שבן, אביתר בנאי ויוני רכטר, החלו לרוץ עשרות המופעים המתוכננים באולמות וגלריות מוזיאון תל אביב לאמנות. שניים מהאמנים הנוטלים חלק בפסטיבל יצאו אל הכיכר המתחדשת ע"ש צינה דיזנגוף שחזרה בגובה הרחוב ויחד עם פסנתר כנף שה וצב במקום הנעימו את זמנם של עוברי האורח הסקרנים יחד עם ראש העיר ופמלייתו, מי ביקש פסטיבל לעם?

 

ובתוך כך ראוי לציין כי גם בליל חמישי, צהרי וערב שישי כולל מוצ"ש מופעי הפסטיבל רצים, לחלקם עדיין ניתן להשיג כרטיסים או סתם לשתות כוס יין ברחבת המשכן לאמנויות הבמה עם שורת מופעים הפתוחים לציבור, אל תפחדו מקצת עננים, צאו החוצה…

וידאו

 

 

טוני פיין

אנטוני "טוני" פָיין היה עורך מוזיקלי, מפיק תוכניות רדיו ושדרן רדיו ישראלי ב"קול ישראל" במשך ארבעים שנה. ערך והפיק תוכניות מוזיקה רבות ברשת ג', ובהמשך מונה לעורך האחראי של התחנה. מ-1978 עד 1995 היה העורך והמפיק של תוכנית הרדיו הפופולרית "חדש, חדיש ומחודש", בהגשת שוש עטרי, מ-2009 החל לערוך ולהגיש תוכנית רדיו יומית לצד עופר נחשון, "באוויר", בה מושמעים שירים ישראלים חדשים ומתארחים אישים שונים באולפן. לאחר מכן ערך פיין את התוכנית, שהגישה רויטל עמית. פרש בשנת 2016 ומאז הוא פעיל במסגרת הבלוג.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: