חדשות הסצנה

עקב מזג האוויר, המופע 'כנפיים של קרמבו' עם באדי גאי עובר להיכל התרבות בת"א

ביום חמישי הקרוב, 25.10.2018 יתקיים מופע ההתרמה למען תנועת הנוער 'כנפיים של קרמבו' בהשתתפות אגדת הבלוז משיקגו – BUDDY GUY ולהקתו. המופע אמור היה להתקיים באמפי רעננה, אך לאור תחזיות מזג האוויר, הצופות כי יום חמישי יהיה סוער וגשום, המופע ינדוד להיכל התרבות בתל אביב. כל הפרטים.

באדי גאי בקיסריה. צילום: יובל אראל
באדי גאי בקיסריה. צילום: יובל אראל

להלן תוכן ההודעה שהועברה הבוקר בידי הפקת האירוע:

מכיוון שהאולם החדש קטן מלהכיל את כמות הכרטיסים שנרכשו עד כה, הפקת האירוע נאלצת לתת עדיפות לתורמים אשר שריינו מקומותיהם עד ה- 3.10.18.

רוכשי הכרטיסים עד תאריך זה יקבלו הודעה מסודרת בדוא"ל ממפיצי הכרטיסים עם מלוא המידע וכרטיס חדש למופע בהיכל התרבות.

רוכשי הכרטיסים אשר רכשו ביום 04.10.18 ואילך אשר לא יהיה עבורם מקום באולם החלופי יקבלו הודעה על כך בדוא״ל ויזוכו במלוא הסכום אשר תרמו. את הזיכוי ניתן יהיה לראות בפירוט האשראי.

בהזדמנות זו אנו רוצים להודות מקרב לב לכל התורמים, בשם ההנהלה, המדריכים ובני הנוער עם ובלי צרכים מיוחדים של 'כנפיים של קרמבו' ושוקי וייס על תרומתם הכה חשובה.

"במקום שבו קיימת מוזיקה, יש מקום לאהבה"

 

מופע התרמה מיוחד למען תנועת הנוער 'כנפיים של קרמבו' מארח את BUDDY GUY ולהקתו

יום חמישי, 25 באוקטובר 2018

היכל התרבות, תל אביב

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: