חדשות הסצנה

המופע של "דם יזע ודמעות" בהאנגר 11 לא יתקיים

כזכור בחורף שעבר אמורה הייתה הלהקה המיתולוגית להופיע בתל אביב במרץ אולם המופע נדחה מסיבות שונות לחודש הנוכחי. ליתר דיוק לתאריך 22 באוקטובר בהאנגר 11. אולם המופע לא יצא לפועל, הלהקה לא תגיע, לפחות לא בימים הקרובים, לישראל, ולמעשה בבדיקה שנערכה בבלוג אין אפשרות ליצור עמם כל קשר.

דם יזע ודמעות גרסת המאה העשרים ואחת. צילום יח"צ
דם יזע ודמעות גרסת המאה העשרים ואחת. צילום יח"צ

למרות שלוח ההופעות הצפויות של ההרכב המיתולוגי ולפחות בהרכב הנוכחי מתוכנן עד שנת 2019, התאריך שנקבע לתל אביב נעלם, עמוד הפייסבוק הרשמי שלהם אף הוא נגוז ושאר אחיזותיהם ברשת אינן מעודכנות. בפניה למשרד ההפקה שפעל להבאת ההרכב ארצה נמסר כי אכן המופע נדחה בידי הלהקה וכי פרסום על כך קיים באתר הרשמי שלהם, אולם שם אין כל רישום, כרגע האתר בעדכונים…

בבדיקה שנערכה על ידי הבלוג נמצא כי המיני סייט שהוקם לשם מכירת הכרטיסים למופע לא מצביע על תנועת רוכשים ערה וככל הנראה זו הסיבה לאי הגעת ההרכב האוחז בשם וביצירות המיתולוגיות שעשו את דם יזע ודמעות לאחת הלהקות החשובות בשנות השבעים של המאה שעברה, חבל…

עדכון: בשעות הלילה הקטנות הגיעה תשובה לשאלה אשר הופנתה לבו בייס סולנה המוכר האחרון של הלהקה, יוצא תוכנית הריאליטי המוזיקלית "אמריקן איידול". לפי דבריו של בו הלהקה החליטה לפני חמישה חודשים להמשיך את פעילותה בלעדיו ומאז לא שמע מהם דבר. בו הוסיף כי הוא מאחל להם הצלחה ובאופן אישי מקווה להגיע לישראל כדי להופיע בעתיד.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: