חדשות הסצנה

האם לנה דל ריי תופיע בפסטיבל מטאור

האם כוכבת הפופ האמריקאית לנה דל ריי מסתמנת כמופע המוביל של פסטיבל מטאור האמור להיערך בפארק הפקאן על גדות הירדן בהפקת נרנג'ה?

לנה דל ריי. יח"צ
לנה דל ריי, תגיע הפעם? יח"צ

לידיעה שהתפרסמה הערב לראשונה במהדורת החדשות של "חברת החדשות" עדיין אין אישור מטעם ההפקה או ממשרד יחסי הציבור המוביל את קמפיין הקידום של הפסטיבל, גם באתר הרשמי ועמוד הפיסיבוק של הזמרת אין כל אזכור לנושא הגעתה לישראל בקרוב.

כזכור, דל-ריי הייתה אמורה להופיע בישראל בסוף חודש אוגוסט 2014 אך חזרה בה מההתחייבות וביטלה את הגעתה לארץ בעקבות מבצע "צוק איתן".

פסטיבל מטאור הצפוי יכלול שורה מכובדת של אמנים בינלאומיים לצד מקומיים ויערך במשך שלושה ימים בתחילת ספטמבר. בין האמנים הבינלאומיים מצויים השמות הללו: נינה קרביץ, פליינג לוטוס, קמאסי ושינגטון, פושה טי, דיג'יי קוזי, אריאל פינק, דה בלאק איינג'לס, סולוואקס ועוד. הנה חלק מהשמות החמים של האמנים המקומיים הבטיחו את השתתפותם בפסטיבל: ברי סחרוף, רמי פורטיס, מרסדס בנד, הקולקטיב, זהבה בן, בלקן ביט בוקס, ג׳יין בורדו, אסף אמדורסקי, ג׳ינג׳יות ועוד.

ובתוך כך יצא היום שיר חדש של להקת "Cat Power" בו תורמת לנה דל ריי קולות רקע.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

2 תגובות

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: