חדשות הסצנה

המופע של מארק אלמונד בוטל

מופעו של הזמר והמוזיקאי הבריטי, סולן להקת "Soft Cell" אשר היה מתוכנן להיערך בתאריך 14 באוגוסט בהיכל התרבות בתל אביב בוטל על פי הכרזות של ההפקה והאמן עצמו. כל הפרטים.

מארק אלמונד.צילום יח"צ

כזכור לצד הופעתו של מארק אלמונד, גם להקת טאטו המציינת 30 שנה לאלבום ״חתוך תוכן״ הייתה אמורה להתאחד ולהופיע כמופע פותח.

להלן הודעה שפורסמה בעמוד הפייסבוק של חברת קונצרטו מפיקת המופע:

להלן הודעה באותו נושא שהתפרסמה שעתיים מאוחר יותר בעמודו הרשמי של הזמר בפייסבוק

מעיון בהודעות השונות עולה כי ישנן גרסאות שונות לגבי סיבת הביטול של המופע.

אין זו הפעם הראשונה שמופעו המתוכנן של מארק אלמונד בישראל מתבטל, בפעם הקודמת לפני שבע שנים ההופעה בוטלה בשל "קשיים לוגיסטיים במופע ובעיות בהפקה" מושגים המכוונים ככל הנראה על אי מכירה מספקת של כרטיסים.

אלמונד כבר הופיע בעבר בישראל, בשנת 1983 הופיע במועדון "קולנוע דן" יחד עם הרכבו "המאמבס" ובשנת 2004 הופיע במועדון TLV בנמל תל אביב.

כאן באתר נערכנו לקראת הגעתו לארץ והתכוונו לקיים עימו ראיון מקיף עם השדרן והעורך המיתולוגי טוני פיין הפועל במסגרת הבלוג, על פי טוני פיין מארק אלמונד למד עימו בבית הספר באנגליה.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: