קליפים חדשים

דניאל סאן קריאף – בית

שיר חדש ומאתגר שיצרה, תמללה, הלחינה (יחד עם בן איילון) בהפקתו המוזיקלית של גיא מוזס, דניאל, המוכרת לכם לבטח כזמרת בלהקת טיפקס, מרת בתזמורת "ארמון בזמן" ואחת המשתתפות בפרויקט המוזיקלי יוצא הדופן של גיא מוזס.

השיר החדש עוסק ברעיון – בית, כזה היכול להיות המקום הבטוח, החממה, אהבה ללא תנאים ויש כאלו שימצאו אותו מסוכן וכואב. בקליפ המלווה, אותו ביימה דניאל בעצמה, מצולמות שלוש משפחות לא שגרתיות- זוג נשים עם 11 ילדים (3 מאומצים+3 באומנה), כוראוגרף גיי ומשפחתו וזוג שחי בחווה בטבע עם ילדתם. המשפחות האלו היוו השראה לצורות שונות בהם בית יכול להתקיים, מרחב פיזי ורגשי שבו ניתן להרגיש בטוח, מקובל, אהוב ונסלח. בקליפ ניתן לראות רגעים אותנטיים של בית בקרב הסביבה הטבעית של משפחות אלו. בשיר ובאמצעות הקליפ מבקשת דניאל להראות כי אין באמת גבולות, אפשר להיות גם וגם.

 

 

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: