קליפים חדשים

סטטיק ובן אל – גומיגם

השיר העשירי של הצמד סטטיק ובן אל משתחרר הבוקר במעטפת קליפ מרעננת ומושקעת, האם השיר מבשר את הגעתו של אלבום קומפלט? ימים יגידו…

מה שידוע הוא כי הרבה אביזרים לצד עשרות אנשים גויסו כדי להפיק את הקליפ של "גומיגם" השיר החדש של הצמד בלוקיישן מעבר לים – קייב.

אין ספק שהקליפ הנוכחי דוחק הצידה את כל "מרענני הקיץ הרשמיים" של זמרי וזמרות הפופ המקומיים ומותיר אותם מאחור עם הרבה ענני אבק..

מילים ולחן: לירז "סטטיק" רוסו ובן-אל תבורי | עיבוד והפקה מוסיקלית: ירדן "ג'ורדי" פלג | וידאו: רומן בושצקי | צילום פרומו: גיא פריבס (מתוך מופע צהרי שישי 03.08.2018 בהיכל מנורה מבטחים).

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

תגובה אחת

  1. והשאלה המתבקשת: האם סטטיק ובן אל קיבלו מימון עבור השיר והקליפ? אחרי ההופעה של סטטיק ובן אל בהיכל מנורה מבטחים בה הם הפיצו את השיר, נראה שיש חברה מסחרית שעומדת מאחוריו. אבל הצמד מכחיש כל קשר לכך.

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: